http://www.ubrania-robocze.com.pl/

Nasza odzież robocza HACCP jest funkcjonalna i komfortowa w noszeniu. Decydując się na jej wybór możesz być pewien, że w Twoje ręce trafią wysoko jakościowe artykuły, które bez wątpienia sprawdzą się podczas wykonywania różnych prac. Odzież robocza to nie jedyne, co możemy Ci zaoferować - jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze znalazło się w naszej wyjątkowej propozycji, zapraszamy na stronę internetową. Znajdziesz tam bogaty wybór artykułów w atrakcyjnych cenach, spośród których bez wątpienia wybierzesz te najlepiej spełniające Twoje oczekiwania.

odzież robocza

Leczenie z alkoholizmu

Leczenie uzależnień to bardzo poważny problem w naszym kraju. Wielu nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że np. codzienne picie kilku piw to choroba, którą powinno się leczyć. Wielu alkoholików czy narkomanów doskonale wie, co to jest odwyk, ale uważają, że sprawa ich nie dotyczy. Kiedy jednak przychodzi moment, że znajdują się na odwyku, wówczas zdają sobie sprawę, że trudno będzie się wyleczyć, kiedy doprowadziło się do takiego stanu. Wtedy może pomóc tylko profesjonalna terapia alkoholowa w ośrodku Attente.

Terapia alkoholowa

 

 

Centrum stomatologiczne

Co zrobić, gdy krzywe zęby są przyczyną kompleksów? Pomoże lekarz stomatolog i ortodonta z Perfekt Dent w Bielsko-Białej. Leczenie z wykorzystaniem aparatu stałego, choć trwa z reguły około dwóch lat, warte jest wysiłku. Proste zęby to estetyka uśmiechu, a także mniejsze ryzyko próchnicy i stanów zapalnych.

Stomatolog Bielsko-Biała

produkty i sprzęt medyczny

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty firmy Trans-Med. Przygotowane w naszym asortymencie zaopatrzenie medyczne jest kompleksowym wyposażeniem dla różnego rodzaju miejsc, gdzie przyjmowani są pacjenci, jak na przykład gabinety lekarskie czy kliniki. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do kontaktu.

Zaopatrzenie medyczne

 

 

Leczenie po urazach

Szpital Barska we Włocławku poleca rehabilitację ortopedyczną dla pacjentów po urazach, kontuzjach, cierpiących na zmiany zwyrodnieniowe. Przywracamy sprawność chorym po operacjach wszczepienia endoprotez stawów kolanowego i biodrowego, po artroskopiach, zabiegach na kręgosłup. Fizykoterapia, hydroterapia i kinezyterapia przynoszą naprawdę zadowalające rezultaty. nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by trwale przywrócić Państwu siły i sprawność ruchową. Zapraszamy pacjentów prywatnie i w ramach NFZ.

Rehabilitacja ortopedyczna

Probiotyki w ogrodzie

Naturalna flora bakteryjna jest ważna nie tylko dla człowieka, ale również uprawianych roślin. Probiotyki, które znajdziesz w naszej ofercie zawierają mikroorganizmy wspierające rozwój roślin. Ich zadaniem jest poprawa witalności, jak i zwiększenie odporności Twoich drzew, krzewów i kwiatów, na występowanie chorób.

Mikroorganizmy

 

 

Leczenie zaburzeń

Depresja to jedno ze schorzeń określanych jako choroba cywilizacyjna. Może mieć różne podłoże, między innymi utratę pracy czy śmierć bliskiej osoby. By zdiagnozować zaburzenia, które nam towarzyszą warto wybrać się do specjalisty, jakim jest psychiatra. Naszych pacjentów przyjmujemy prywatnie w Bielsku.

Psychiatra Bielsko prywatnie

Regulacje dotyczące farmacji

Głównym obszarem naszej działalności jest doradztwo farmaceutyczne. Pomagamy firmom we wdrażaniu na rynek nowych wyrobów medycznych oraz kosmetyków. Wskazujemy na wymogi obowiązujące na danym rynku oraz sugerujemy rozwiązania pozwalające na ich spełnienie. Istniejemy od 2011 roku. Nasza kancelaria mieści się na ulicy Rozbrat 34/36 w Warszawie, lokal 89

Doradztwo farmaceutyczne

 

 

Ortopeda dziecięcy

Ośrodek zajmuje się leczeniem zaburzeń układu kostno-stawowego u dzieci i nastolatków. Poradnia ortopedyczna w Białymstoku zatrudnia specjalistów, takich jak dr Michał Maksimowicz, udzielających konsultacji i wsparcia w diagnozowaniu oraz leczeniu w zakresie wad postawy oraz pomagających w ich likwidowaniu.

poradnia ortopedyczna Białystok

Witaj w gabinecie stomatologicznym MałeccyDent. Nasz zespół zapewnia kompleksową obsługę dentystyczną, dzięki której zadbacie Państwo o swój uśmiech najlepiej, jak to możliwe. Oferujemy leczenie zachowawcze, protetykę, endodoncję, periodontologię, chirurgię, wybielanie i inne zabiegi laserowe. Regularne wizyty u dentysty pozwalają cieszyć się lśniącym i wytrzymałym uśmiechem przez całe życie. Zachęcamy do skorzystania z oferty na licówki, korony porcelanowe i wybielanie. Uśmiech Twoją wizytówką!

Korony porcelanowe

 

 

bezpieczeństwo w pracy

Celem prowadzonej przez nas działalności jest zapewnianie naszym Klientom dostępu do wysokogatunkowych akcesoriów, które świetnie sprawdzą się nawet podczas pracy w niesprzyjających warunkach, zapewniając komfort i maksymalne bezpieczeństwo. Sklep internetowy centralabhp.pl ma do zaoferowania tanie ubrania robocze, które pochodzą od sprawdzonych producentów, wykorzystujących wyłącznie wysokogatunkowe materiały. U nas znajdziecie odzież termoaktywną, przeznaczoną do zabezpieczania ciała przed uszkodzeniami i wiele innych.

hurtownia z artykułami BHP

Wypełnianie ubytków

W gabinecie dentystycznym w Bielsku, stomatolog wstawia implanty. Można je zastosować niezależnie od przyczyny utraty zęba (choroby czy urazu mechanicznego). Wszczep składa się z korzenia, wykonanego z tytanu, który jest wprowadzany w szczękę. Na nim umieszcza się sztuczną (porcelanową) koronę zęba.

implanty bielsko

 

 

Rola badania rentenowskiego w gabinetach weterynaryjnych

Nasze pupile mogą doświadczyć kontuzji w najmniej spodziewanych momentach. Kiedy dojdzie do złamania, ważne jest błyskawiczne działanie i szybka pomoc. Jednym z procesów diagnostyki jest przeprowadzenie badania rentgenowskiego. RTG dla weterynarii pozwoli wyznaczyć kierunek dalszej pomocy i leczenia zwierzęcia.

rtg dla weterynarii

Pomoc sportowcom po kontuzji

O ile wspieramy regularnością aktywność fizyczną, o tyle doskonale wiemy, że czasami może dojść do przetrenowania czy kontuzji. W naszej poradnii medycny sportowej zajmujemy się świadczeniem pomocy podczas różnych urazów, które wynikają ze zbyt intensywnego treningu. Utrzymanie regularności w treningu jest niezwykle istotne.

poradnia medycyny sportowej

 

 

Psychotropy

Czasami przeżywamy tak ciężkie chwile, że tylko pomoc specjalisty i przepisane przez niego medykamenty mogą przynieść nam ulgę. Leki psychotropowe to bardzo złożony temat. Wiele osób podchodzi do nich sceptycznie, ponieważ boi się skutków ubocznych, pogorszenia pamięci czy uzależnienia. Każdy preparat należy dobrać indywidualnie, ponieważ każdy pacjent ma inny organizm.

Leki psychotropowe

Irygatory stomatologiczne

W sklepie Edospace możecie Państwo nabyć w atrakcyjnej cenie szczoteczki soniczne do mycia zębów i irygatory stomatologiczne, oczywiście elektryczne. Rekomendujemy Państwu najlepsze rozwiązania w dziedzinie higieny jamy ustnej, dostosowane do potrzeb i oczekiwań. To urządzenie sprawdzi się zdecydowanie lepiej od manualnego, głównie za sprawą licznych obrotów na minutę. Do tego ultradźwięki prowadzą do rozbijania kamienia nazębnego, który przecież jest pośrednikiem w drodze do próchnicy. Myj zęby skuteczniej niż dotychczas.

Szczoteczki soniczne

 

 

Chcesz zadbać o swój organizm, a co za tym idzie - cieszyć się zdrowiem i świetnym samopoczuciem? Postaw na naturalną żywność! U nas znajdziesz m. in. młody jęczmień. Sklep internetowy F.H.U. JAWO oferuje produkt, który wykazuje się dużą zawartością błonnika, którego często brakuje w naszej codziennej diecie.

Naturalna żywność

Urządzenie pomiarowe

To urządzenie, które umożliwia rejestrację pomiaru przez 24 godziny, a także dokładną analizę. Holtery EKG stosowane są w celach klinicznych oraz naukowych. W zestawie z urządzeniem znajduje się także etui, kabel USB, komplet jednorazowych elektrod, oprogramowanie w dwóch językach oraz rejestrator TLC5000.

Holtery EKG

 

 

zaopatrzenie medyczne

W każdym domu oraz placówce diagnostycznej powinny znajdować się nowoczesne ciśnieniomierze. To one pozwolą ocenić aktualną pracą układu krążenia. W naszym asortymencie znalazły się modele producenta Microlife, których obsługa jest niezwykle prosta i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. W odczytaniu wyników pomaga czytelny i precyzyjny wyświetlacz LCD. Jako urządzenia automatyczne doskonale sprawdzają się w codziennej kontroli oraz diagnostyce - również tej przeprowadzane w domowym zaciszu. Doskonałe dla osób walczących z nadciśnieniem.

Microlife

Preparatem, który zapewnia skuteczne płukanie nosa jest Sinus Rinse. To propozycja dla każdego, kto zmaga się notorycznie z problemem zatkanego nosa. Dzięki naszym sprayom, nos zostanie udrożniony, a problem zniknie! Płukanie nosa Sinus Rinse jest również bezpieczne dla śluzówki, bo jest on oparty na naturalnej wodzie morskiej.

Płukanie nosa