Doradztwo inwestycyjne - Capital One Advisers

Capital One to firma, której specjalnością jest doradztwo inwestycyjne. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam Państwa firma będzie mogła wskoczyć na właściwe tory i obrać kurs na dynamiczny rozwój i wzrost kapitału. Zapewniamy, że nasza pomoc okaże się niezwykle skuteczna, jednak potrzebne jest do tego pełne zaufanie. O naszym profesjonalizmie świadczą tysiące zadowolonych Klientów, którzy dziś cieszą się wysoką pozycją na rynku. Doradztwo inwestycyjne to nasza pasja, dlatego też warto skorzystać z naszych usług.

Doradztwo inwestycyjne

Wirtualny sposób na rozwój

Niewiele firm, które specjalizują się w doradztwie biznesowym, jest w stanie zaoferować swoim Klientom z Warszawy takie formy wsparcia, które pozwolą rozwijać działalność online. Jednak tego typu spółki i przedsiębiorstwa coraz częściej wkraczają do naszej codzienności. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi w ramach wirtualnego biura nie tylko pozwolą założyć i rozwijać działalność biznesową, ale również staną się podstawą dla jej dynamicznego rozwoju. Ze szczegółami tej oferty zapozna Cię nasz doradca.

Wirtualne biura Warszawa

 

 

Podróż po kraju i do Europy

Bezpieczna i wygodna jazda - w Wielkopolsce tylko z A2. To najlepsza autostrada w Polsce, dzięki której nie tylko możesz jeździć po lepszych drogach na terenie Polski, ale też wybrać się do innych krajów europejskich, do czego zachęcamy. Nasz portal zapewni Ci dostęp do aktualnych danych o opłatach, punktach ich poboru oraz problemach na trasie. Nie ograniczamy się do tego - prowadzimy akcje wakacyjne, promujące noszenie odblasków, które ratuje życie oraz wyposażamy ratowników w nowoczesny sprzęt.

Autostrady Polska

Pomoc w zakresie administracji danymi

Szanowni państwo, obowiązująca Ustawa dotycząca ochrony danych osobowych, nakłada na wielu z państwa określone wymagania. My, jako specjaliści w tej dziedzinie, pragniemy pomóc państwu w prawidłowym administrowaniu chronionymi informacjami. Dlatego też zachęcamy do podjęcia współpracy z Omni Modo. Podejmiemy się zarówno przeprowadzenia kompleksowych szkoleń dla pracowników państwa firm, jak również z przyjemnością będziemy świadczyć dla państwa usługi związane z dystrybucją informacji personalnych.

Audyt ochrony danych osobowych

 

 

Solal - archiwizacja dokumentów

Są obecne w każdym biurze w dużych ilościach, idealnie nadając się do archiwizowania dokumentów. Każdy segregator A4 dostępny w ofercie sklepu Solal to nowoczesny produkt z mechanizmem dźwigniowym, który zapewnia stabilność zamieszczonych wewnątrz dokumentów. Twarda okładka chroniąca przed uszkodzeniami zewnętrznymi, a dzięki pokryciu specjalną warstwą, jest odporna także na zalanie kawą, wodą lub inną cieczą. Specjalnie wyznaczone miejsce na grzbiecie pozwala na czytelny opis zawartości, co umożliwia lepszą segregację dokumentów.

segregator a4

Kursy zdrowia

Nikt z nas nie chciałby zwrócić się po pomoc do rehabilitanta, którego kompetencje dalekie są od tych pożądanych. Dbają o najwyższy profesjonalizm fizjoterapeutów w Polsce, centrum diagnostyki i terapii In Corpore, organizuje szereg szkoleń, w tym kurs skoliozy. Obejmują one część zarówno praktyczną jak i merytoryczną.

Kurs skoliozy

 

 

Max Benefit - skuteczna rachunkowość

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze księgowej. W trakcie swojej działalności z naszych usług korzystały zarówno małe, średnie, jak i duże podmioty gospodarcze, funkcjonujące w różnych branżach. Max Benefit oferuje kompleksowe doradztwo podatkowe w Lublinie. Jest to usługa, którą prowadzimy równolegle do sprawowania pieczy nad dokumentacją rachunkową i kadrową w Twoim przedsiębiorstwie. Nasi pracownicy wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, szukają w pełni zgodnych z prawem metod optymalizacji kosztów Twojego biznesu.

doradztwo podatkowe lublin

Jedną z naszych propozycji rozwojowych jest coaching kariery. Wszyscy, którzy już skorzystali z tej formy szkolenia przekonali się, jak ważny dla rozwoju osobistego i zawodowego jest to krok. Pozwala on przyjrzeć się swoim mocnym, ale i słabym stronom. Ułatwia odnalezienie w sobie odpowiednich narzędzi i kierunków działania.

Coaching kariery

 

 

Optymalizacja finansowa przedsiębiorstw

Gąszcz przepisów, a także ich niejasne i niejednoznaczne interpretacje przez różne urzędy skarbowe - z tym może każdemu przedsiębiorcy kojarzyć się ustawodawstwo w zakresie danin publicznych. Jak się w tym odnaleźć aby nie stracić i utrzymać płynność finansową całego przedsiębiorstwa. ISP Modezlewski to doradcy podatkowi z Katowic, którzy pomogą Twojemu przedsiębiorstwu w podjęciu szeregu czynności optymalizacyjnych. Nasi doradcy przeprowadzą kompleksowy audyt i wskażą zgodne z prawem i optymalne ścieżki rozwoju.

Isp Modzelewski