Wycena firmy

Capiutal One Advisers jest grupą doradczą pomagającą klientom w doborze najskuteczniejszej strategii finansowej. Jednym ze środków wykorzystywanych przy doborze optymalnej ścieżki rozwoju jest wycena firmy. Grupa specjalistów w swych działaniach podchodzi indywidualnie do każdego przedsiębiorstwa. Tylko dzięki tak spersonalizowanemu podejściu wycena firmy będzie wartościowym obrazem jej stanu. Pozwoli przedsiębiorstwu, wraz z doradcami z Capital One Adwvisers, optymalnie dobrać strategię i przygotować plan działania.

Wycena firmy

Podróż po kraju i do Europy

Bezpieczna i wygodna jazda - w Wielkopolsce tylko z A2. To najlepsza autostrada w Polsce, dzięki której nie tylko możesz jeździć po lepszych drogach na terenie Polski, ale też wybrać się do innych krajów europejskich, do czego zachęcamy. Nasz portal zapewni Ci dostęp do aktualnych danych o opłatach, punktach ich poboru oraz problemach na trasie. Nie ograniczamy się do tego - prowadzimy akcje wakacyjne, promujące noszenie odblasków, które ratuje życie oraz wyposażamy ratowników w nowoczesny sprzęt.

Autostrady Polska

 

 

Optymalizacja finansowa przedsiębiorstw

Gąszcz przepisów, a także ich niejasne i niejednoznaczne interpretacje przez różne urzędy skarbowe - z tym może każdemu przedsiębiorcy kojarzyć się ustawodawstwo w zakresie danin publicznych. Jak się w tym odnaleźć aby nie stracić i utrzymać płynność finansową całego przedsiębiorstwa. ISP Modezlewski to doradcy podatkowi z Katowic, którzy pomogą Twojemu przedsiębiorstwu w podjęciu szeregu czynności optymalizacyjnych. Nasi doradcy przeprowadzą kompleksowy audyt i wskażą zgodne z prawem i optymalne ścieżki rozwoju.

Doradca podatkowy

Kancelaria komornicza

Zajmujemy się egzekucją wyroków sądowych, polegających na odzyskaniu środków należących do wierzyciela. Nasze biuro komornicze, znajdujące się w Lublinie, specjalizuje się w egzekucji wyroków sądu na terenie Polski. Środki od dłużników pozyskujemy poprzez licytację zajętych nieruchomości, jak i ruchomości, takich jak meble czy elektronika.

Biuro komornicze

 

 

Przekłady samochodowych dowodów rejestracyjnych

Jednym z najważniejszych punktów naszej oferty jest tłumaczenie dokumentów aut. Jest to przede wszystkim usługa realizowana szybko i skutecznie, jednocześnie zachowująca wszelkie znamiona profesjonalizmu i fachowości. Gwarantujemy pełną satysfakcję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tlumaczenie dokumentów auta

Rozwiń z nami swoją firmę

Szukasz rzetelnych informacji o prowadzeniu swojego biznesu? Odwiedź nasz portal dla przedsiębiorców, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne wskazówki. Z pewnością pozwolą one na dynamiczny rozwój Twojego zakładu. Na naszej stronie znajdziesz również kalkulator kredytowy czy intuicyjną wyszukiwarkę dotacji.

Portal dla przedsiębiorców

 

 

koperty standarowe

Są praktyczne, niedrogie i przede wszystkim lekkie - nasze koperty z pewnością nie podniosą kosztów przesyłki. Jeżeli więc poszukujesz dopasowanego rozwiązania - skorzystaj z oferty Spanton. W naszym asortymencie odnajdziesz artykuły w różnych wariantach wymiarowych, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

koperty standarowe

Co-packing

Nasza firma specjalizuje się w pomocy markom i firmom sprzedającym swój asortyment detalicznie. Usługi, które świadczymy to m.in. przepakowywanie towarów, projektowanie logo, pudełek tak, aby zachęcały do zakupu produktów. Decydując się na co-packing przekazują państwo część obowiązków i oszczędzają pieniądze.

przepakowywanie towarów

 

 

Firma spedycyjna Ciechanów

Pragniesz zapewnić swojej firmie stałe dostawy, dostarczane w terminie i w stanie nienaruszonym? Zależy Ci zarówno na czasie, jak i bezpieczeństwie? Firma spedycyjna A-Sped z Ciechanowa jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Podejmiemy się nie tylko tradycyjnych przewozów, ale również bardzo specjalistycznych.

Firma spedycyjna Ciechanów

Specjalista od finansów

Przymierzasz się do kupna nieruchomości, ale nie wiesz, jaki kredyt wybrać? Twój osobisty ekspert finansowy spotka się z Tobą w Toruniu i pomoże Ci się uporać z tą trudną decyzją. Razem porównamy oferty różnych banków i wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Możesz się ze mną skontaktować szybko i łatwo za pośrednictwem aplikacji Messenger.

Ekspert finansowy Toruń

 

 

Szkolenia menadżerskie

Wyjątkowym projektem szkoleniowym, który znajduje się w naszej ofercie, jest Akademia Managera. Jest to program skierowany do zajmujących kierownicze stanowiska osób, które także chciałyby posiąść wiedzę z zakresu prawa pracy. Kursy mogą odbywać się w trybie całodniowym lub być podzielone na krótsze bloki zajęć.

Akademia Managera

Usługi księgowe

Jesteśmy obecni na rynku od lat i obsługujemy klientów działających w różnych branżach. Oferujemy doradztwo księgowe na terenie Łodzi. Podejmujemy się zarówno stałej współpracy, jak i oferujemy jednorazowe usługi. Niezależnie od wybranej opcji zapewniamy profesjonalizm oraz terminowość. Zapraszamy do kontaktu.

Doradztwo księgowe

 

 

Skup złota

Masz w domu cenne przedmioty z eleganckiego kruszcu, który nigdy się nie starzeje i nie wychodzi z mody? Jeśli pierścionki, naszyjniki czy kolczyki już Ci się nie podobają i chcesz je korzystnie sprzedać, to nie czekaj ani chwili dłużej i zgłoś się do nas. Nasz lombard znajduje się na warszawskiej Woli.

Lombard Warszawa Wola

Polisa medyczna

Zadbaj o siebie i swoją rodzinę i wykup indywidualną polisę na życie. Zdecyduj się na ubezpieczenie zdrowotne i zapewnij sobie oraz swoim bliskim ochronę, jakiej potrzebujecie. Skontaktuj się z naszymi doradcami i porozmawiaj o polisie dopasowanej do Twoich potrzeb - proponujemy kompleksowe rozwiązania dla każdego.

ubezpieczenie zdrowotne

 

 

Rekrutacja pracowników

Rekrutacja pracowników to proces długotrwały. Najczęściej kandydaci przechodzą kilka etapów, ukazujących przykładowo znajomość komputera i urządzeń biurowych przez przyszłą sekretarkę czy asystentkę, biegłe władanie wymaganym na stanowisku językiem obcym czy wreszcie zdolności interpersonalne. W przypadku, gdy ma miejsce rekrutacja pracowników pomocniczego czy specjalistycznego, wówczas egzaminuje się ów personel pod względem zręczności w wykonywaniu powierzonych im w przyszłości zadań.

Rekrutacja pracowników

Doradztwo kredytowe Toruń

Ekspert finansowy jest w stanie pomóc Ci wybrać opłacalny kredyt, który nie wykończy Cię finansowo, a będzie szansą na spełnienie marzeń - na przykład szybszy zakup samochodu czy domu. Obojętnie, czy jest to wersja konsolidacyjna czy hipoteczna, lub nawet leasing samochodowy. Doradzimy, która pożyczka na dowolny cel będzie najlepsza konkretnie dla Państwa. Zapraszamy wszystkie zainteresowane i potrzebujące osoby z Torunia i okolic.

Ekspert finansowy Toruń

 

 

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Stabilna przyszłość jest marzeniem każdego z nas, szczególnie jeżeli ma dotyczyć bliskich osób, naszego biznesu czy znajdujących się pod naszą odpowiedzialnością pracowników. Pakiety ubezpieczeniowe proponowane przez doradcę pozwolą dobrać odpowiedni zakres ochrony i finansowania, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę pasującą do indywidualnych preferencji.

Pakiety ubezpieczeniowe

Trening rozwiązywania problemów

Każdy z nas miewa czasem gorsze dni. Jeśli Ty również przechodzisz przez trudne emocje i sytuacje, oferta naszej firmy może być dla Ciebie odpowiednia. Zajmujemy się bowiem trenowaniem w zakresie rozwiązywania ciężkich sytuacji. Nasi specjaliści tacy jak coach kryzysowy nauczą Cię myśleć w odpowiedni sposób oraz nakierują, tak aby twoje problemy mogły zostać rozwiązane.

Coach kryzysowy

 

 

Szeroki wybór stalówek do kaligrafii

Sprzedajemy akcesoria i zestawy kaligraficzne dla początkujących i bardziej zaawansowanych. W ofercie posiadamy zarówno stalówki z obsadką drewnianą, jak i bez, w zestawach po kilka sztuk. Klienci mogą wybierać spośród wielu profesjonalnych marek oferujących produkty o różnej grubości i zastosowaniu.

Stalówki z obsadką

Usługi doradcze dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych

W ramach działalności naszej firmy możemy zaoferować przedsiębiorstwom wodociągowo-kanalizacyjnym nasze usługi doradcze. Wymiar naszych działań jest indywidualnie ustalany i może dotyczyć między innymi pomocy w sporządzaniu wniosków i umów. Nasze działania mogą się również opierać na konsultacjach i kalkulacjach dotyczących aspektów takich jak opłaty za ścieki czy wodę.

Opłaty za ścieki