Capiutal One Advisers jest grupą doradczą pomagającą klientom w doborze najskuteczniejszej strategii finansowej. Jednym ze środków wykorzystywanych przy doborze optymalnej ścieżki rozwoju jest wycena firmy. Grupa specjalistów w swych działaniach podchodzi indywidualnie do każdego przedsiębiorstwa. Tylko dzięki tak spersonalizowanemu podejściu wycena firmy będzie wartościowym obrazem jej stanu. Pozwoli przedsiębiorstwu, wraz z doradcami z Capital One Adwvisers, optymalnie dobrać strategię i przygotować plan działania.

Wycena firmy

Podróż po kraju i do Europy

Bezpieczna i wygodna jazda - w Wielkopolsce tylko z A2. To najlepsza autostrada w Polsce, dzięki której nie tylko możesz jeździć po lepszych drogach na terenie Polski, ale też wybrać się do innych krajów europejskich, do czego zachęcamy. Nasz portal zapewni Ci dostęp do aktualnych danych o opłatach, punktach ich poboru oraz problemach na trasie. Nie ograniczamy się do tego - prowadzimy akcje wakacyjne, promujące noszenie odblasków, które ratuje życie oraz wyposażamy ratowników w nowoczesny sprzęt.

Autostrady Polska

 

 

Optymalizacja finansowa przedsiębiorstw

Gąszcz przepisów, a także ich niejasne i niejednoznaczne interpretacje przez różne urzędy skarbowe - z tym może każdemu przedsiębiorcy kojarzyć się ustawodawstwo w zakresie danin publicznych. Jak się w tym odnaleźć aby nie stracić i utrzymać płynność finansową całego przedsiębiorstwa. ISP Modezlewski to doradcy podatkowi z Katowic, którzy pomogą Twojemu przedsiębiorstwu w podjęciu szeregu czynności optymalizacyjnych. Nasi doradcy przeprowadzą kompleksowy audyt i wskażą zgodne z prawem i optymalne ścieżki rozwoju.

Doradca podatkowy

Kancelaria komornicza

Zajmujemy się egzekucją wyroków sądowych, polegających na odzyskaniu środków należących do wierzyciela. Nasze biuro komornicze, znajdujące się w Lublinie, specjalizuje się w egzekucji wyroków sądu na terenie Polski. Środki od dłużników pozyskujemy poprzez licytację zajętych nieruchomości, jak i ruchomości, takich jak meble czy elektronika.

Biuro komornicze

 

 

Przekłady samochodowych dowodów rejestracyjnych

Jednym z najważniejszych punktów naszej oferty jest tłumaczenie dokumentów aut. Jest to przede wszystkim usługa realizowana szybko i skutecznie, jednocześnie zachowująca wszelkie znamiona profesjonalizmu i fachowości. Gwarantujemy pełną satysfakcję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tlumaczenie dokumentów auta

Rozwiń z nami swoją firmę

Szukasz rzetelnych informacji o prowadzeniu swojego biznesu? Odwiedź nasz portal dla przedsiębiorców, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne wskazówki. Z pewnością pozwolą one na dynamiczny rozwój Twojego zakładu. Na naszej stronie znajdziesz również kalkulator kredytowy czy intuicyjną wyszukiwarkę dotacji.

Portal dla przedsiębiorców

 

 

Są praktyczne, niedrogie i przede wszystkim lekkie - nasze koperty z pewnością nie podniosą kosztów przesyłki. Jeżeli więc poszukujesz dopasowanego rozwiązania - skorzystaj z oferty Spanton. W naszym asortymencie odnajdziesz artykuły w różnych wariantach wymiarowych, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

koperty standarowe

Szukasz najtańszych artykułów biurowych w Warszawie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Oferujemy akcesoria komputerowe, artykuły higieniczne, piśmienne i nie tylko. Wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się, że oferujemy najtańsze artykuły biurowe. Warszawa to miasto naszej siedziby. Zapraszamy.

Artykuły biurowe Warszawa

 

 

Co-packing

Nasza firma specjalizuje się w pomocy markom i firmom sprzedającym swój asortyment detalicznie. Usługi, które świadczymy to m.in. przepakowywanie towarów, projektowanie logo, pudełek tak, aby zachęcały do zakupu produktów. Decydując się na co-packing przekazują państwo część obowiązków i oszczędzają pieniądze.

przepakowywanie towarów

Pragniesz zapewnić swojej firmie stałe dostawy, dostarczane w terminie i w stanie nienaruszonym? Zależy Ci zarówno na czasie, jak i bezpieczeństwie? Firma spedycyjna A-Sped z Ciechanowa jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Podejmiemy się nie tylko tradycyjnych przewozów, ale również bardzo specjalistycznych.

Firma spedycyjna Ciechanów

 

 

Specjalista od finansów

Przymierzasz się do kupna nieruchomości, ale nie wiesz, jaki kredyt wybrać? Twój osobisty ekspert finansowy spotka się z Tobą w Toruniu i pomoże Ci się uporać z tą trudną decyzją. Razem porównamy oferty różnych banków i wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Możesz się ze mną skontaktować szybko i łatwo za pośrednictwem aplikacji Messenger.

Ekspert finansowy Toruń

Szkolenia menadżerskie

Wyjątkowym projektem szkoleniowym, który znajduje się w naszej ofercie, jest Akademia Managera. Jest to program skierowany do zajmujących kierownicze stanowiska osób, które także chciałyby posiąść wiedzę z zakresu prawa pracy. Kursy mogą odbywać się w trybie całodniowym lub być podzielone na krótsze bloki zajęć.

Akademia Managera

 

 

Chcesz kupić dobry tusz do drukarki HP - w naszej ofercie z pewnością znajdziesz interesujący produkt. Jesteśmy specjalistami w swojej branży - produkcją materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych zajmujemy się już od wielu lat, w związku z czym dokładnie poznaliśmy potrzeby nabywców i stworzyliśmy serię artykułów, które sprostają wszystkim ich oczekiwaniom. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy postawili na najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie - jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.

tusz do drukarki HP

Usługi księgowe

Jesteśmy obecni na rynku od lat i obsługujemy klientów działających w różnych branżach. Oferujemy doradztwo księgowe na terenie Łodzi. Podejmujemy się zarówno stałej współpracy, jak i oferujemy jednorazowe usługi. Niezależnie od wybranej opcji zapewniamy profesjonalizm oraz terminowość. Zapraszamy do kontaktu.

Doradztwo księgowe