Catering Poznań

Potrzebny Państwu profesjonalny catering? Poznań to miejsce, gdzie znajduje się nasza siedziba. Zajmujemy się prowadzeniem przedsiębiorstwa, które oferuje Państwu wysokiej jakości usługi cateringowe. W tym czasie udało nam się nabyć odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale radzimy sobie z kwestiami logistycznymi podczas przyjęcia, zapewniając naszym klientom i ich gościom doskonałe potrawy, podane w odpowiednim czasie i o odpowiedniej temperaturze. Zapraszamy!

Catering poznań

Foremki aluminiowe i inne

Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty, w której przygotowaliśmy różnorodne opakowania dla branży gastronomicznej i spożywczej. Papierowa forma do panettone to tylko ledwie ułamek wszystkich innych produktów - tacek do grilla czy obiadowych foremek aluminiowych - które przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających klientów.

Papierowa forma do panettone

 

 

Pakowanie jedzenia

Nasze produkty pomogą Ci bez problemu przetransportować jedzenie. Pojemniki cateringowe dostępne są w wariancie niedzielonym, przeznaczone do posiłków składających się z jednego dania, a także dwu- i trójdzielnym, dzięki czemu zmieścisz na nich i głównie danie, i sałatkę. Możesz wybrać kolor biały, czarny lub przezroczysty.

Pojemniki cateringowe

Makamade

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje między innymi wyjątkowe dodatki do kawy. Jeżeli lubisz nowe doznania smakowe koniecznie musisz spróbować naszych owocowych koncentratów oraz syropów (z cukrem oraz bez). Szeroka gama najróżniejszych smaków pozwoli Ci stworzyć oryginalne kompozycje, które pokochasz.

Dodatki do kawy

 

 

Produkty spożywcze z Grecji

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów spożywczych z Półwyspu Bałkańskiego. W naszym rozbudowanym asortymencie znajduje się szeroki wybór smacznych i zdrowych składników, takich jak oliwki greckie, dżemy i inne przetwory, przyprawy oraz wiele innych. Jest to żywność uprawiana w ekologicznych warunkach, pochodząca wyłącznie od sprawdzonych przez nas osobiście dostawców - głównie rodzinnych firm, korzystających z tradycyjnych technik produkcji.

Oliwki greckie

Restauracja orientalna

Chciałbyś spróbować dań orientalnych rodem z Delhi? W takim razie odwiedź naszą knajpę w Gliwicach! Nasza indyjska restauracja to źródło niepowtarzalnych smaków zaczerpniętych z kuchni typowej dla Tajlandii. Serwujemy aromatyczne dania takie jak Panner Pakora, Samosa, Chicken Tikka czy Butter Masala.

indyjska gliwice

 

 

Produkty niezbędne do wędzenia

Lubisz wędzone jedzenie? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. W naszym asortymencie znajdują się zrębki wędzarnicze, z których pomocą bez trudu uwędzisz każde mięso: wieprzowinę, wołowinę, drób czy ryby. Steworzone sa z drewna bukowego. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zrębki wędzarnicze