https://e-gastro.net/

Dostępna w naszej ofercie szafa chłodnicza to wysokiej jakości urządzenie, które rewelacyjnie sprawdza się przy przechowywaniu dużej ilości pożywienia. Dlatego sprawdzają się świetnie w lokalach gastronomicznych, a także w hurtowniach zajmujących się dystrybucją gastronomii. Każde nasze urządzenie działa niezawodnie i sprawdza się doskonale, nawet w bardzo trudnych warunkach. Dodatkowo wszystkie nasze produkty można nabyć w bardzo przystępnych cenach. Dlatego warto zapoznać się z naszą rozbudowaną ofertą.

Szafa chłodnicza

Studio Marzenie - szafy na zamówienie

Chcesz cieszyć się wyjątkowymi aranżacjami w swoim domu? Jeżeli Twoim celem jest wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni, to idealna opcją okażą się dla Ciebie szafy na wymiar. Krakowska firma Studio Marzenie wykonuje je z pełną troską o każdy szczegół w trakcie realizacji, dzięki czemu są praktyczne, piękne i komfortowe w użytkowaniu.

Szafy na wymiar Kraków

 

 

Berry Good - producent świeżych owoców

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem na półki sklepowe na terenie całej Polski wyjątkowych owoców, których smak znali kiedyś tylko mieszkańcy Ameryki Północnej. Plantacja borówki amerykańskiej firmy Berry Good charakteryzuje się lekką oraz kwaśną glebą, a każdy owoc przechodzi wieloetapową selekcję zanim zostanie zerwany, schłodzony oraz włożony do wygodnego opakowania. Działamy na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego oraz wielkopolskiego, w rejonach które charakteryzują się wyjątkową czystością powietrza oraz ziemi.

Plantacja borówki

Lody najmilszym wspomnieniem

Wspólnie spędzany z rodziną czas za każdym oznacza cudowne wspomnienia, które niejednokrotnie tkwią w umyśle przez długie lata. Właśnie dlatego, niemalże każdy z nas pamięta z dzieciństwa widok i smak lodów gałkowych. Teraz te doznania powracają wraz z rodzącą się potęgą producenta Grycan, która swoje słodycze tworzy od pokoleń.

Producent lodów

 

 

Restauracja Galicyjska

Kompleksowo organizujemy imprezy okolicznościowe różnego typu. Nasza sala weselna w Krakowie jest w stanie pomieścić nawet 120 osób. O menu ślubne zadbają doświadczeni kucharze, którzy z myślą o Parze Młodej i gościach przyrządzą najlepsze dania kuchni polskiej takie jak kandyzowane udko kaczki czy bigos.

sala weselna Kraków