Studio Marzenie - szafy na zamówienie

Chcesz cieszyć się wyjątkowymi aranżacjami w swoim domu? Jeżeli Twoim celem jest wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni, to idealna opcją okażą się dla Ciebie szafy na wymiar. Krakowska firma Studio Marzenie wykonuje je z pełną troską o każdy szczegół w trakcie realizacji, dzięki czemu są praktyczne, piękne i komfortowe w użytkowaniu.

Szafy na wymiar

Lody najmilszym wspomnieniem

Wspólnie spędzany z rodziną czas za każdym oznacza cudowne wspomnienia, które niejednokrotnie tkwią w umyśle przez długie lata. Właśnie dlatego, niemalże każdy z nas pamięta z dzieciństwa widok i smak lodów gałkowych. Teraz te doznania powracają wraz z rodzącą się potęgą producenta Grycan, która swoje słodycze tworzy od pokoleń.

Producent lodów

 

 

Catering Poznań

Potrzebny Państwu profesjonalny catering? Poznań to miejsce, gdzie znajduje się nasza siedziba. Zajmujemy się prowadzeniem przedsiębiorstwa, które oferuje Państwu wysokiej jakości usługi cateringowe. W tym czasie udało nam się nabyć odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale radzimy sobie z kwestiami logistycznymi podczas przyjęcia, zapewniając naszym klientom i ich gościom doskonałe potrawy, podane w odpowiednim czasie i o odpowiedniej temperaturze. Zapraszamy!

Catering poznań

Naturalne produkty

Stawiasz na naturalne produkty? Nasz internetowy sklep zielarski oferuje szeroki wybór herbat jak np. yerba mate, ziele karczocha czy też rumianek. Znajdziesz u nas także dokładne informacje dotyczącymi stosowania, właściwości i działania poszczególnych produktów. W asortymencie posiadamy także kory, korzenie, ziarna, owoce i wiele więcej. Oferujemy asortyment producenta Herbanordpol.

Sklep zielarski internetowy

 

 

Witaj w firmie Art-Torty z Wrocławia. Torty dla dzieci są smaczne, kolorowe, a przede wszystkim fantastycznie udekorowane dzięki naszej kreatywności, pasji i najlepszym produktom do ozdabiania. Oferujemy lukry barwione i aromatyzowane, wstążki, kwiaty marcepanowe oraz naturalne, figurki postaci z ulubionych bajek i wiele innych drobiazgów, które podniosą apetyt na kawałek ciasta nawet największemu wrogowi łakoci. Zapraszamy do składania zamówień na obsługę cukierniczą imprez okolicznościowych.

torty dla dzieci

Foremki aluminiowe i inne

Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty, w której przygotowaliśmy różnorodne opakowania dla branży gastronomicznej i spożywczej. Papierowa forma do panettone to tylko ledwie ułamek wszystkich innych produktów - tacek do grilla czy obiadowych foremek aluminiowych - które przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających klientów.

Papierowa forma do panettone

 

 

Artykuły spożywcze - zamów online

Gdy nie masz czasu na stanie w kolejkach ani sił na przemierzanie w tę i z powrotem przestrzeni sklepu, skorzystaj z internetowego supermarketu! Zamówisz artykuły spożywcze online, nie wstając z kanapy! Wybierzesz potrzebne produkty bez kluczenia między półkami, a my dostarczymy je - albo do Twojego domu, albo do kiosku czy na pocztę, gdzie zechcesz!

Artykuły spożywcze online

Wyroby cukienicze

Nasz zakład cukierniczy prowadzimy już od wielu lat, z radością dostarczając naszym Klientom wszystkich możliwych słodkości. Ofertę zakupów hurtowych kierujemy do właścicieli kawiarni i sklepów spożywczych. Do wyboru oferujemy wyroby takie, jak m. in. lizaki, żelki i ciastka. Ponadto oferujemy też możliwość opracowania nowych wyrobów na zamówienie.

zakład cukierniczy