https://e-gastro.net/

Dostępna w naszej ofercie szafa chłodnicza to wysokiej jakości urządzenie, które rewelacyjnie sprawdza się przy przechowywaniu dużej ilości pożywienia. Dlatego sprawdzają się świetnie w lokalach gastronomicznych, a także w hurtowniach zajmujących się dystrybucją gastronomii. Każde nasze urządzenie działa niezawodnie i sprawdza się doskonale, nawet w bardzo trudnych warunkach. Dodatkowo wszystkie nasze produkty można nabyć w bardzo przystępnych cenach. Dlatego warto zapoznać się z naszą rozbudowaną ofertą.

Szafa chłodnicza

Studio Marzenie - szafy na zamówienie

Chcesz cieszyć się wyjątkowymi aranżacjami w swoim domu? Jeżeli Twoim celem jest wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni, to idealna opcją okażą się dla Ciebie szafy na wymiar. Krakowska firma Studio Marzenie wykonuje je z pełną troską o każdy szczegół w trakcie realizacji, dzięki czemu są praktyczne, piękne i komfortowe w użytkowaniu.

Szafy na wymiar

 

 

Lody najmilszym wspomnieniem

Wspólnie spędzany z rodziną czas za każdym oznacza cudowne wspomnienia, które niejednokrotnie tkwią w umyśle przez długie lata. Właśnie dlatego, niemalże każdy z nas pamięta z dzieciństwa widok i smak lodów gałkowych. Teraz te doznania powracają wraz z rodzącą się potęgą producenta Grycan, która swoje słodycze tworzy od pokoleń.

Producent lodów

Restauracja Galicyjska

Kompleksowo organizujemy imprezy okolicznościowe różnego typu. Nasza sala weselna w Krakowie jest w stanie pomieścić nawet 120 osób. O menu ślubne zadbają doświadczeni kucharze, którzy z myślą o Parze Młodej i gościach przyrządzą najlepsze dania kuchni polskiej takie jak kandyzowane udko kaczki czy bigos.

sala weselna Kraków

 

 

Catering Poznań

Potrzebny Państwu profesjonalny catering? Poznań to miejsce, gdzie znajduje się nasza siedziba. Zajmujemy się prowadzeniem przedsiębiorstwa, które oferuje Państwu wysokiej jakości usługi cateringowe. W tym czasie udało nam się nabyć odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale radzimy sobie z kwestiami logistycznymi podczas przyjęcia, zapewniając naszym klientom i ich gościom doskonałe potrawy, podane w odpowiednim czasie i o odpowiedniej temperaturze. Zapraszamy!

Catering poznań

Naturalne produkty

Stawiasz na naturalne produkty? Nasz internetowy sklep zielarski oferuje szeroki wybór herbat jak np. yerba mate, ziele karczocha czy też rumianek. Znajdziesz u nas także dokładne informacje dotyczącymi stosowania, właściwości i działania poszczególnych produktów. W asortymencie posiadamy także kory, korzenie, ziarna, owoce i wiele więcej. Oferujemy asortyment producenta Herbanordpol.

Sklep zielarski internetowy

 

 

Lokal gastronomiczny

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług gastronomicznych oraz prowadzenie cateringu. Nasz bar bistro znajduje się w Tychach. W menu dostępne są zupy, dania mięsne, a także jarskie. Nasze potrawy można zjeść na miejscu, a także zamówić z możliwością dowozu. Proponujemy także dania obiadowe i kanapki do firm.

Bar bistro Tychy