https://e-gastro.net/

Dostępna w naszej ofercie szafa chłodnicza to wysokiej jakości urządzenie, które rewelacyjnie sprawdza się przy przechowywaniu dużej ilości pożywienia. Dlatego sprawdzają się świetnie w lokalach gastronomicznych, a także w hurtowniach zajmujących się dystrybucją gastronomii. Każde nasze urządzenie działa niezawodnie i sprawdza się doskonale, nawet w bardzo trudnych warunkach. Dodatkowo wszystkie nasze produkty można nabyć w bardzo przystępnych cenach. Dlatego warto zapoznać się z naszą rozbudowaną ofertą.

Szafa chłodnicza

Studio Marzenie - szafy na zamówienie

Chcesz cieszyć się wyjątkowymi aranżacjami w swoim domu? Jeżeli Twoim celem jest wykorzystanie wszystkich dostępnych przestrzeni, to idealna opcją okażą się dla Ciebie szafy na wymiar. Krakowska firma Studio Marzenie wykonuje je z pełną troską o każdy szczegół w trakcie realizacji, dzięki czemu są praktyczne, piękne i komfortowe w użytkowaniu.

Szafy na wymiar Kraków

 

 

Restauracja Galicyjska

Restauracja Galicyjska prowadzi swoją działalność już od wielu lat, w ciągu, których udało nam się zdobyć rozgłos i rzesze bardzo zadowolonych klientów, zarówno pośród indywidualnych odbiorców oraz firm czy lokali. Oferujemy pyszne dania kuchni polskiej. Organizujemy wesela oraz zapewniamy smaczny catering.

catering kraków

Pomysł na kurczaka!

Chcesz przygotować szybki obiad, a przy tym zależy Ci na tym, aby cała kuchnia nie wymagała długiego sprzątania? Postaw na ofertę przygotowaną przez firmę Ojami! Z naszą pomocą uda Ci się przygotować np. znakomite quiche z kurczakiem! Decydując się na ten posiłek dostajecie od nas znakomite składniki - już w pełni gotowe do gotowania. Dostarczamy również fantastycznie dobrane przyprawy oraz przepis, dzięki czemu możecie być pewni, że przygotowany przez Was posiłek okaże się naprawdę doskonały i pełen smaku!

quiche z kurczakiem

 

 

Berry Good - producent świeżych owoców

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem na półki sklepowe na terenie całej Polski wyjątkowych owoców, których smak znali kiedyś tylko mieszkańcy Ameryki Północnej. Plantacja borówki amerykańskiej firmy Berry Good charakteryzuje się lekką oraz kwaśną glebą, a każdy owoc przechodzi wieloetapową selekcję zanim zostanie zerwany, schłodzony oraz włożony do wygodnego opakowania. Działamy na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego oraz wielkopolskiego, w rejonach które charakteryzują się wyjątkową czystością powietrza oraz ziemi.

Plantacja borówki