Catering Poznań

Potrzebny Państwu profesjonalny catering? Poznań to miejsce, gdzie znajduje się nasza siedziba. Zajmujemy się prowadzeniem przedsiębiorstwa, które oferuje Państwu wysokiej jakości usługi cateringowe. W tym czasie udało nam się nabyć odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale radzimy sobie z kwestiami logistycznymi podczas przyjęcia, zapewniając naszym klientom i ich gościom doskonałe potrawy, podane w odpowiednim czasie i o odpowiedniej temperaturze. Zapraszamy!

Catering poznań

Pakowanie jedzenia

Nasze produkty pomogą Ci bez problemu przetransportować jedzenie. Pojemniki cateringowe dostępne są w wariancie niedzielonym, przeznaczone do posiłków składających się z jednego dania, a także dwu- i trójdzielnym, dzięki czemu zmieścisz na nich i głównie danie, i sałatkę. Możesz wybrać kolor biały, czarny lub przezroczysty.

Pojemniki cateringowe do zgrzewu

 

 

Makamade

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje między innymi wyjątkowe dodatki do kawy. Jeżeli lubisz nowe doznania smakowe koniecznie musisz spróbować naszych owocowych koncentratów oraz syropów (z cukrem oraz bez). Szeroka gama najróżniejszych smaków pozwoli Ci stworzyć oryginalne kompozycje, które pokochasz.

Dodatki do kawy

Restauracja orientalna

Chciałbyś spróbować dań orientalnych rodem z Delhi? W takim razie odwiedź naszą knajpę w Gliwicach! Nasza indyjska restauracja to źródło niepowtarzalnych smaków zaczerpniętych z kuchni typowej dla Tajlandii. Serwujemy aromatyczne dania takie jak Panner Pakora, Samosa, Chicken Tikka czy Butter Masala.

indyjska Gliwice

 

 

Produkty niezbędne do wędzenia

Lubisz wędzone jedzenie? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. W naszym asortymencie znajdują się zrębki wędzarnicze, z których pomocą bez trudu uwędzisz każde mięso: wieprzowinę, wołowinę, drób czy ryby. Steworzone sa z drewna bukowego. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zrębki wędzarnicze

Wypróbuj smaki Ameryki, takie jak nasz syrop klonowy

Uwielbiasz burgery, naleśniki i inne dania z Ameryki? Na naszym portalu Kuchnie Świata znajdziesz składniki do ich przyrządzania zgodnie z oryginalną recepturą. A wszystko to oferuje nasza hurtownia produktów spożywczych! Należą do nich np. syrop klonowy, dzięki któremu zjesz prawdziwe kanadyjskie śniadanie. Proponujemy też mleko czekoladowe czy pianki Marshmallows oraz wiele innych nowoczesnych produktów.

Hurtownia produktów spożywczych

 

 

AGD do nowoczesnych kuchni

Odkryj świat wyjątkowych doznań kulinarnych! Rożna elektryczne to połączenie najwyższej jakości materiałów i nowoczesnej technologii. Dzięki nim stworzysz pyszne i soczyste potrawy szybko i bezproblemowo. Doświadczenie oraz pasja, jaką wkładamy w tworzenie naszych produktów, gwarantują niesamowite rezultaty kulinarnych eksperymentów. Skorzystaj z naszej oferty i poczuj różnicę.

Rożna elektryczne