Lody najmilszym wspomnieniem

Wspólnie spędzany z rodziną czas za każdym oznacza cudowne wspomnienia, które niejednokrotnie tkwią w umyśle przez długie lata. Właśnie dlatego, niemalże każdy z nas pamięta z dzieciństwa widok i smak lodów gałkowych. Teraz te doznania powracają wraz z rodzącą się potęgą producenta Grycan, która swoje słodycze tworzy od pokoleń.

Producent lodów

Catering Poznań

Potrzebny Państwu profesjonalny catering? Poznań to miejsce, gdzie znajduje się nasza siedziba. Zajmujemy się prowadzeniem przedsiębiorstwa, które oferuje Państwu wysokiej jakości usługi cateringowe. W tym czasie udało nam się nabyć odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę. Dzięki wieloletniej praktyce doskonale radzimy sobie z kwestiami logistycznymi podczas przyjęcia, zapewniając naszym klientom i ich gościom doskonałe potrawy, podane w odpowiednim czasie i o odpowiedniej temperaturze. Zapraszamy!

Catering poznań

 

 

Naturalne produkty

Stawiasz na naturalne produkty? Nasz internetowy sklep zielarski oferuje szeroki wybór herbat jak np. yerba mate, ziele karczocha czy też rumianek. Znajdziesz u nas także dokładne informacje dotyczącymi stosowania, właściwości i działania poszczególnych produktów. W asortymencie posiadamy także kory, korzenie, ziarna, owoce i wiele więcej. Oferujemy asortyment producenta Herbanordpol.

Sklep zielarski internetowy

Witaj w firmie Art-Torty z Wrocławia. Torty dla dzieci są smaczne, kolorowe, a przede wszystkim fantastycznie udekorowane dzięki naszej kreatywności, pasji i najlepszym produktom do ozdabiania. Oferujemy lukry barwione i aromatyzowane, wstążki, kwiaty marcepanowe oraz naturalne, figurki postaci z ulubionych bajek i wiele innych drobiazgów, które podniosą apetyt na kawałek ciasta nawet największemu wrogowi łakoci. Zapraszamy do składania zamówień na obsługę cukierniczą imprez okolicznościowych.

torty dla dzieci

 

 

Foremki aluminiowe i inne

Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty, w której przygotowaliśmy różnorodne opakowania dla branży gastronomicznej i spożywczej. Papierowa forma do panettone to tylko ledwie ułamek wszystkich innych produktów - tacek do grilla czy obiadowych foremek aluminiowych - które przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających klientów.

Papierowa forma do panettone

Artykuły spożywcze - zamów online

Gdy nie masz czasu na stanie w kolejkach ani sił na przemierzanie w tę i z powrotem przestrzeni sklepu, skorzystaj z internetowego supermarketu! Zamówisz artykuły spożywcze online, nie wstając z kanapy! Wybierzesz potrzebne produkty bez kluczenia między półkami, a my dostarczymy je - albo do Twojego domu, albo do kiosku czy na pocztę, gdzie zechcesz!

Artykuły spożywcze online

 

 

Wyroby cukienicze

Nasz zakład cukierniczy prowadzimy już od wielu lat, z radością dostarczając naszym Klientom wszystkich możliwych słodkości. Ofertę zakupów hurtowych kierujemy do właścicieli kawiarni i sklepów spożywczych. Do wyboru oferujemy wyroby takie, jak m. in. lizaki, żelki i ciastka. Ponadto oferujemy też możliwość opracowania nowych wyrobów na zamówienie.

zakład cukierniczy

Wyroby podrobowe

Nasz sklep zapewnia klientom dostęp do mięsa wysokiej jakości, z którego są przygotowywane według tradycyjnych receptur wędliny, kiełbasy, słoniny i boczek. Sprzedajemy też pyszne wyroby podrobowe, m.in.kaszankę, kulebiak, golonkę, pasztet z grzybami lub śliwką i pasztetową z papryką, salceson czy krupniok.

Krupniok

 

 

Sprzęt do parzenia kawy

Sprawdzą się zarówno w punktach gastronomii, jak i jako produkt użytku domowego. Kolbowe ekspresy do kawy pozwalają na kontrolę nad całym procesem parzenia, co gwarantuje możliwość wybrania takiego smaku, aromatu oraz mocy napoju, który nam najbardziej odpowiada. Oferowane różne modele różniące się od siebie dodatkowymi funkcjami.

Kolbowe ekspresy do kawy

Jednym z produktów spożywczych, które towarzyszą człowiekowi na co dzień jest Yerba mate. Sklep internetowy to możliwość wygodnego porównania oferty dostępnych herbat oraz wybrania tej dla siebie najlepszej. Nasza oferta to szeroki wybór herbat zielonych i owocowych oraz akcesoriów do picia - np. naczynek takich jak matero, dzięki czemu każdy może sprawdzić jaka herbata najbardziej mu odpowiada.

Yerba mate sklep