Dla starszych i schorowanych

Istnieją specjalne placówki zapewniające profesjonalną troskę starszym i schorowanym osobom. Prywatne oraz państwowe domy opieki to najlepsze rozwiązanie dla tych którzy nie mogą sami zajmować się starszym członkiem rodziny. Wówczas lepiej przekazać zadania specjalistom i zapewnić odpowiednie warunki życia w ośrodku.

Państwowe domy opieki

Pamiątka przyjęcia sakramentu

Święta Rodzina, modlący się Jezus lub dziewczynka stojąca przed krzyżem - co wybierasz? Obrazki srebrne dostępne w naszym sklepie internetowym to idealna propozycja na prezent z okazji przyjęcia sakramentu świętego. Mogą zostać postawione na każdej płaskiej powierzchni i czuwać nad domem, w którym się znajdują.

obrazki srebrne

 

 

Kamieniarstwo

Staramy się, aby nasze usługi kamieniarskie maksymalnie sprostały oczekiwaniom klientów, aby ułatwić im nieco życie w tych trudnych dniach. Nagrobki pojedyncze mogą być wykonane w różnych stylach - klasycznym lub bardziej oryginalnym, z zastosowaniem wielu ornamentów. Płytę może dodatkowo zdobić rzeźba.

Nagrobki pojedyncze

Figurka na grób

Proponujemy wybór nie tylko zniczy, ale również innych ozdób nagrobnych. W ofercie sklepu internetowego znajdują się m.in. figurki aniołów na cmentarz w różnych kształtach. Można wybrać model przedstawiający samą postać lub wzbogacony napisem. Dostępne są też warianty z lampkami LED i wymiennymi świecami.

Figurki aniołów na cmentarz