Porady w CW Kancelarii

Zatrudniani przez nas adwokaci pracują z poszanowaniem etyki zawodowej. Wszystkie powierzone Kancelarii CW we Wrocławiu dokumenty są chronione, a dane w nich zawarte - poufne. Do usług, które proponujemy, należy między innymi obsługa prawna spółek, w tym zakładanie osobowych i kapitałowych. Szczegóły na stronie.

Obsługa prawna spółek

W naszej kancelarii uzyskają Państwo kompleksowe porady prawne. Działając od wielu lat w Gdyni udało nam się wypracować najwyższe standardy oraz poznać specyfikę branży i osób mieszkających w Trójmieście. Zapewniamy więc profesjonalną pomoc oraz pełne zrozumienie problemów naszych klientów. Zapraszamy.

porady prawne gdynia

 

 

Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna

Eliza Kuna to adwokat, którego preferencją są alimenty oraz wszelkie inne zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzimy działalność naszej kancelarii w Warszawie. Stolica jest miejscem, w którym możliwe jest znalezienie wielu tego typu działalności, co jednak jeszcze bardziej zwiększa ryzyko zwrócenia się do nieodpowiedniej grupy osób. Nam z pewnością warto zaufać, gdyż jesteśmy fachowcami, dla których liczy się klient i jego satysfakcja, ale przede wszystkim rzetelne podejście do każdego zlecenia.

adwokat alimenty warszawa

Porady prawne i reprezentacja przed sądem

Instytucja małżeństwa nie jest dana raz na zawsze. Wymaga pielęgnacji wzajemnych relacji oraz szacunku do złożonej kiedyś przysięgi. Kiedy jednak dawne więzi emocjonalne wygasną albo dojdzie do złamania przyrzeczeń, rozwód okazuje się jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Kancelaria Adwokacka Jacek Kozłowski z Torunia zajmuje się doradztwem w zakresie przygotowania do sprawy sądowej, a także podejmuje się reprezentacji Klientów na rozprawie. Szczegółowa lista świadczonych usług znajduje się na stronie internetowej.

Rozwód

 

 

Działalność gospodarcza w Norwegii

Zajmujemy się pomocą w rozliczaniu podatku oraz uzyskiwaniu jego zwrotu z Norwegii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w sprawy naszych klientów prowadzących tam swoja działalność gospodarczą możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Poza tym prowadzimy szeroko pojętą księgowość dla firm, a także osób prywatnych.

Pracownik w Norwegii