Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna

Eliza Kuna to adwokat, którego preferencją są alimenty oraz wszelkie inne zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzimy działalność naszej kancelarii w Warszawie. Stolica jest miejscem, w którym możliwe jest znalezienie wielu tego typu działalności, co jednak jeszcze bardziej zwiększa ryzyko zwrócenia się do nieodpowiedniej grupy osób. Nam z pewnością warto zaufać, gdyż jesteśmy fachowcami, dla których liczy się klient i jego satysfakcja, ale przede wszystkim rzetelne podejście do każdego zlecenia.

adwokat alimenty warszawa

Działalność gospodarcza w Norwegii

Zajmujemy się pomocą w rozliczaniu podatku oraz uzyskiwaniu jego zwrotu z Norwegii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w sprawy naszych klientów prowadzących tam swoja działalność gospodarczą możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Poza tym prowadzimy szeroko pojętą księgowość dla firm, a także osób prywatnych.

Pracownik w norwegii

 

 

Czym w codziennej obsłudze i opiece nad Klientami zajmują się notariusze? W pierwszej kolejności jest to usługa dokumentacyjna, czyli możliwość zlecenia sporządzenia umowy lub aktu notarialnego pozwalającego zatwierdzić poszczególne kroki i decyzje. Jest to również sposobność skorzystania z porady prawnika.

Notariusze Bydgoszcz

Usługi notarialne

W naszej kancelarii czeka na Państwa profesjonalny, świetnie wykwalifikowany notariusz. Wrocław jest miastem, w którym mogą Państwo skorzystać z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz do zapoznania się z wszelkimi szczegółami, które jej dotyczą. Nie będą Państwo żałować podjętej z nami współpracy.

Notariusz Wrocław

 

 

Kancelaria adwokacja z Warszawy

W naszej kancelarii zajmujemy się pomocą z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, pracy, oświaty, a także rodzinnego. Nasz adwokat, który pracuje głównie na terenie Warszawy i okolic, pomaga rodzinom, które przechodzą przez rozwód, udzielając porad prawnych, a także reprezentując klienta przed organami wymiaru sprawiedliwości.

Adwokat rozwód Warszawa

Wsparcie prawnika

Nasz zespół adwokatów pomaga podmiotom gospodarczym, także podczas stałej, abonamentowej współpracy. Udzielane przez nas porady prawne wyjaśnią kwestie związane z tworzeniem i rejestracją spółki oraz sporządzeniem i opiniowaniem umów. W ramach pracy naszej kancelarii w Wałbrzychu sporządzamy także ugody pozasądowe.

Porady prawne Wałbrzych

 

 

Kancelaria sprawy karne

Właścicielem kancelarii w Warszawie (dzielnica mokotów) jest mecenas Tomasz Borowiec - adwokat. Prawo karne, cywilne, rodzinne, opiekuńcze, spadkowe i autorskie to główne obszary zainteresowań kancelarii. Tutaj klienci znajdują poradnictwo oraz pełnomocnika na procesy sądowe. Biuro sporządza niezbędną dokumentację.

Adwokat prawo karne