Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna

Eliza Kuna to adwokat, którego preferencją są alimenty oraz wszelkie inne zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzimy działalność naszej kancelarii w Warszawie. Stolica jest miejscem, w którym możliwe jest znalezienie wielu tego typu działalności, co jednak jeszcze bardziej zwiększa ryzyko zwrócenia się do nieodpowiedniej grupy osób. Nam z pewnością warto zaufać, gdyż jesteśmy fachowcami, dla których liczy się klient i jego satysfakcja, ale przede wszystkim rzetelne podejście do każdego zlecenia.

adwokat alimenty warszawa

Działalność gospodarcza w Norwegii

Zajmujemy się pomocą w rozliczaniu podatku oraz uzyskiwaniu jego zwrotu z Norwegii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w sprawy naszych klientów prowadzących tam swoja działalność gospodarczą możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Poza tym prowadzimy szeroko pojętą księgowość dla firm, a także osób prywatnych.

Pracownik w norwegii

 

 

Kancelaria adwokacja z Warszawy

W naszej kancelarii zajmujemy się pomocą z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, pracy, oświaty, a także rodzinnego. Nasz adwokat, który pracuje głównie na terenie Warszawy i okolic, pomaga rodzinom, które przechodzą przez rozwód, udzielając porad prawnych, a także reprezentując klienta przed organami wymiaru sprawiedliwości.

Adwokat rozwód Warszawa

Kancelaria sprawy karne

Właścicielem kancelarii w Warszawie (dzielnica mokotów) jest mecenas Tomasz Borowiec - adwokat. Prawo karne, cywilne, rodzinne, opiekuńcze, spadkowe i autorskie to główne obszary zainteresowań kancelarii. Tutaj klienci znajdują poradnictwo oraz pełnomocnika na procesy sądowe. Biuro sporządza niezbędną dokumentację.

Adwokat prawo karne

 

 

Komornik sądowy świadczy usługi takie jak licytacje. Szczegóły oferty, dane teleadresowe oraz godziny przyjęć przedstawione są na stronie internetowej firmy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz za pomocą stronie internetowej imiela-komornik.pl. Doświadczenie w zawodzie komornika sądowego pozwala oferować usługi na najwyższym poziomie. Usługi wykonywane są w takich miastach jak Gdańsk, Toruń.

Komornik sądowy w Toruniu

Kredyty we frankach - pomoc

Jeśli jesteś kredytobiorcą CHF i potrzebujesz pomocy prawnej, znajdź kancelarie frankowe w swoim mieście, które pomogą Ci w prowadzeniu ewentualnego sporu z bankiem. Nasi adwokaci świadczą usługi prawne na terenie Warszawy i specjalizują się w dziedzinie prawa konsumenckiego. Oferują darmową konsultację, podczas której zapoznają się z zawartą z instytucją finansową umową i przedstawią możliwe rozwiązania.

Kancelarie frankowe

 

 

Pomoc adwokacka dla przełożonych i pracowników

Różnego rodzaju porady i obsługa to jedne z działalności, które świadczy kancelaria prawna. Praca może przysporzyć stresu oraz wielu problemów, zarówno osobie zatrudnionej, jak i przełożonemu. Dlatego właśnie zajmujemy się pomocą merytoryczną, wsparciem oraz reprezentacją naszych klientów przed sądem.

kancelaria prawna praca