Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna

Eliza Kuna to adwokat, którego preferencją są alimenty oraz wszelkie inne zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzimy działalność naszej kancelarii w Warszawie. Stolica jest miejscem, w którym możliwe jest znalezienie wielu tego typu działalności, co jednak jeszcze bardziej zwiększa ryzyko zwrócenia się do nieodpowiedniej grupy osób. Nam z pewnością warto zaufać, gdyż jesteśmy fachowcami, dla których liczy się klient i jego satysfakcja, ale przede wszystkim rzetelne podejście do każdego zlecenia.

adwokat alimenty warszawa

Działalność gospodarcza w Norwegii

Zajmujemy się pomocą w rozliczaniu podatku oraz uzyskiwaniu jego zwrotu z Norwegii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w sprawy naszych klientów prowadzących tam swoja działalność gospodarczą możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Poza tym prowadzimy szeroko pojętą księgowość dla firm, a także osób prywatnych.

Pracownik w norwegii

 

 

Kancelaria sprawy karne

Właścicielem kancelarii w Warszawie (dzielnica mokotów) jest mecenas Tomasz Borowiec - adwokat. Prawo karne, cywilne, rodzinne, opiekuńcze, spadkowe i autorskie to główne obszary zainteresowań kancelarii. Tutaj klienci znajdują poradnictwo oraz pełnomocnika na procesy sądowe. Biuro sporządza niezbędną dokumentację.

Adwokat prawo karne

Konsultacje w kwestii przepisów

Konieczność zasięgnięcia języka w kwestii regulacji przepisów potrafi przyjść w najmniej odpowiednim momencie. Na szczęście nasza firma oferuje porady prawne online, których wielkim atutem jest możliwość otrzymania konsultacji bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz, zaczekać na wycenę, a po zaakceptowaniu naszej oferty w ciągu dnia otrzymasz dokument ze wszystkimi informacjami.

porady prawne online

 

 

Kancelaria dla firm

Kancelaria świadczy pomoc na terenie Warszawy. Możliwe jest wsparcie zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych - obsługa prawna firm wchodzi w zakres pomocy świadczonej przez zespół. W jej ramach możliwe jest m.in. rozwiązywanie sporów, zakładanie nowych spółek, a także przepisy związane z własnością intelektualną.

Obsługa prawna firm Warszawa

Kancelaria Jakub Mańczak

Potrzebujesz pomocy związanej ze sferą rodzinną lub spadkową? Zapraszamy do naszej kancelarii prawnej w Gdyni. Radca prawny Jakub Mańczak zajmuje się obsługą podmiotów fizycznych, spółek i osób prowadzących działalność gospodarczą. Zazwyczaj to ta pierwsza grupa klientów zwraca się do nas z prośbą o pomoc w podziale spadku, poświadczeniem dziedziczenia czy wyjawieniu przedmiotów spadkowych. Świadczymy również usługi związane z rozwodem i separacją - sprawy o alimenty czy przy podział majątku.

Alimenty Gdynia