Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna

Eliza Kuna to adwokat, którego preferencją są alimenty oraz wszelkie inne zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego. Prowadzimy działalność naszej kancelarii w Warszawie. Stolica jest miejscem, w którym możliwe jest znalezienie wielu tego typu działalności, co jednak jeszcze bardziej zwiększa ryzyko zwrócenia się do nieodpowiedniej grupy osób. Nam z pewnością warto zaufać, gdyż jesteśmy fachowcami, dla których liczy się klient i jego satysfakcja, ale przede wszystkim rzetelne podejście do każdego zlecenia.

adwokat alimenty warszawa

Działalność gospodarcza w Norwegii

Zajmujemy się pomocą w rozliczaniu podatku oraz uzyskiwaniu jego zwrotu z Norwegii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w sprawy naszych klientów prowadzących tam swoja działalność gospodarczą możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Poza tym prowadzimy szeroko pojętą księgowość dla firm, a także osób prywatnych.

Pracownik w norwegii

 

 

Kancelaria sprawy karne

Właścicielem kancelarii w Warszawie (dzielnica mokotów) jest mecenas Tomasz Borowiec - adwokat. Prawo karne, cywilne, rodzinne, opiekuńcze, spadkowe i autorskie to główne obszary zainteresowań kancelarii. Tutaj klienci znajdują poradnictwo oraz pełnomocnika na procesy sądowe. Biuro sporządza niezbędną dokumentację.

Adwokat prawo karne

Kancelaria dla firm

Kancelaria świadczy pomoc na terenie Warszawy. Możliwe jest wsparcie zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych - obsługa prawna firm wchodzi w zakres pomocy świadczonej przez zespół. W jej ramach możliwe jest m.in. rozwiązywanie sporów, zakładanie nowych spółek, a także przepisy związane z własnością intelektualną.

Obsługa prawna firm Warszawa

 

 

Biuro adwokata

Nasze biuro realizuje szereg usług, między innymi z zakresu spraw spadkowych, karnych czy rodzinnych. W celu skorzystania z porad prawnych bądź pozostałych usług świadczonych przez naszą kancelarię adwokacką prosimy o kontakt telefoniczny bądź udanie się do biura znajdującego się pod adresem umieszczonym w stopce strony.

Kancelaria adwokacka

Alicja Brandys

Notariusz to osoba zaufania publicznego, powołana przez Ministra Sprawiedliwości, której zadaniem jest na przykład sygnowanie dokumentów firmowych, dzięki czemu posiadają one charakter druku urzędowego. Kancelaria notarialna Alicji Brandys w Krakowie oferuje następujący zakres usług notarialnych: spisywanie aktów, takich jak umów sprzedaży, darowizn czy o poddaniu się egzekucji, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, dokonywanie poświadczeń, na przykład w zakresie pełnomocnictw dla pracowników, spisywanie protokołów, a także sporządzanie odpisów z dokumentów.

Usługi notarialne

 

 

Radca prawny Częstochowa

W zakresie naszej oferty znajdziecie przygotowywane przez naszych specjalistów odszkodowania, w tym, te kierowane do ZUS. Znajdziecie u nas pomoc przy przygotowywaniu dokumentacji, takich jak wnioski sądowe, pisma procesowe. Realizowane przez nas działania umożliwiają uzyskiwanie wsparcia finansowego dla pokrzywdzonych osób. Znajdziecie u nas pomoc w zakresie zagadnień związanych z prawem cywilnym, karnym, pracy, rodzinnym czy administracyjnym etc. Nasza kancelaria zlokalizowana została w Częstochowie.

Odszkodowania Częstochowa

Katalog z licytacjami ruchomości i nieruchomości

Otwieramy przed Tobą świat korzystnych transakcji! Katalog, w którym znajdują się licytacje w Kostrzynie i okolicach, zapewni Ci dostęp do szerokiej gamy ofert. Czy szukasz domu, samochodu, czy wyjątkowych przedmiotów w okazyjnych cenach - mamy to wszystko! To idealny sposób na dokonywanie bezpiecznych zakupów i sprzedaży majątku. Komfort, bezpieczeństwo, legalność – wszystko to oferuje Ci nasza platforma.

licytacje kostrzyn

 

 

Profesjonalna krawcowa

Szukasz rzetelnej firmy, która spełni Twoje wymagania w zakresie szycia? Oferujemy kompleksowe usługi krawieckie Toruń. Z nami każda tkanina przybierze idealny kształt dopasowany do Twojego stylu. Nasza doświadczona kadra krawców zwraca uwagę na najdrobniejsze detale, dla których jakość i precyzja wykonania są priorytetem. Wyróżnia nas szybki czas realizacji zleceń, trwałość naszych produktów oraz individualne podejście do każdego klienta. Odwiedź nas już dziś i przekonaj się, jak łatwo możemy przekształcić Twoje pomysły na wyjątkową odzież.

Usługi krawieckie Toruń

Koszt usług notarialnych

Pełnię funkcję urzędnika publicznego, który odpowiada za przygotowanie i potwierdzanie ważności dokumentów prawnych, takich jak umowy czy testamenty. Moja działalność jest regulowana prawnie, a cennik usług jest ustalony przez właściwe organy, co zapewnia przejrzystość kosztów. Jako notariusz prowadzę swoją działalność w Legionowie.

Notariusz Legionowo cennik