Szybka naprawa klimatyzacji

Widzisz, że coś nie w porządku z twoją klimatyzacją samochodową? Nie zwlekaj tylko odwiedź nasza łódzką placówkę. Profesjonalna, doświadczona ekipa firmy Traktest szybko skontroluje jej szczelność, wymieni oleje oraz filtry, przeprowadzi odgrzybianie i dezynfekcję, a także napełni ją czynnikiem chłodniczym. Wykonujemy także szybkie naprawy bieżące. Dzięki nam znowu poczujesz w swoim aucie tylko i wyłącznie chłód, nie tracąc przy tym fortuny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

Klimatyzacja samochodowa Łódź

Wagi samochodowe - oferta

Nasza oferta wag samochodowych kierowana jest przede wszystkim do osób ceniących atrakcyjne warunki współpracy. Nasi klienci zaufali nam i nadal chętnie korzystają z naszych usług. Wagi samochodowe, które dostępne są w naszym asortymencie, to przede wszystkim urządzenia wysokiej jakości. Charakteryzują się one ogromną funkcjonalnością, dlatego znalazły zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach i serwisach motoryzacyjnych. Oferowane przez nas wagi samochodowe to również przemyślana konstrukcja, usprawniająca pracę z dużymi pojazdami.

Wagi samochodowe

 

 

bs-com.pl

W asortymencie naszego sklepu motoryzacyjnego dostępne są rozmaite części samochodowe, które możecie wykorzystać w danych modelach Waszych aut. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i profesjonalne firmy transportowe, posiadające własną flotę. Możecie u na zakupić między innymi rozrusznik Bosch oraz inne modele, znanych i cenionych na rynku marek. Przygotowane przez nas zostały alternatory i akumulatory o odpowiednich parametrach technicznych, kompatybilne z Waszymi pojazdami.

Rozrusznik Bosch

Wejdź na stronę internetową naszej firmy i zamów drogą pocztową bezpłatny katalog w wersji książkowej, by poznać naszą bogatą ofertę. Wśród niej znajdziesz trzy podstawowe działy, do których należą łożyska toczne, koła pasowe, pasy klinowe oraz łańcuchy napędowe. Możesz nam zaufać, bowiem już od 16 lat nieprzerwanie zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości łożysk oraz elementów przeniesienia napędu.

Koła pasowe

 

 

Panele fotowoltaiczne

Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób, które w oszczędny i ekologiczny sposób chcą pozyskać energię elektryczną. Przemyślane oraz innowacyjne rozwiązania pozwalają na przetwarzanie promieniowania słonecznego bezpośrednio w energię elektryczną. Dzięki temu, nasi klienci są zadowoleni z oszczędnego i prostego procesu. Wielu z nich zaufało nam i chętnie korzysta z naszych usług. Zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, jaką są panele słoneczne i skorzystania z niej.

Panele słoneczne

Automatyzacja pracy

W zaawansowanych zakładach produkcyjnych istotne jest znaczne przyspieszenie procesu transportu gotowych produktów do ostatecznego odbiorcy. Pomocna jest w tym paletyzacja, która polega na rozmieszczeniu komponentów na wybranej powierzchni drewnianej. Aby ją przyspieszyć przygotowaliśmy dedykowany program.

Paletyzacja program

 

 

Geofotometr

Wykorzystanie tego rodzaju sprzętu jest podstawą do rozpoczęcia robót budowlanych. Przyrządy geodezyjne są wykorzystywane przez specjalistów do oznaczenia punktów, a także do zbadania charakterystyki geologicznej danego gruntu. W ofercie firmy Geofotometr znajdą Państwo szeroki katalog różnego rodzaju urządzeń, których wykorzystanie gwarantuje maksymalną precyzję pracy. Polecamy między innymi nasze niwelatory do przeprowadzania precyzyjnych pomiarów, czy też wykrywacze instalacji podziemnych, oraz wiele innych urządzeń.

Przyrządy geodezyjne

Nowe wózki magazynowe

Wielu przedsiębiorców pragnie zadbać o najlepszy stan techniczny pojazdów magazynowych, które codziennie odpowiadają za bezpieczeństwo przenoszenia wielkogabarytowych ładunków. Części do wózków widłowych muszą być więc nie tylko trwałe, ale także atestowane przez producenta, który potwierdza ich skuteczność i trwałość. Sprzedaż opartą na takich właśnie wartościach prowadzi firma Romax. W ten sposób jesteśmy w stanie wspierać Państwa codzienne działania, które dążą do usprawnienia pracy i zwiększenia jej bezpieczeństwa.

części do wózków

 

 

Produkcja i projektowanie PCB

Zależy ci na otrzymywaniu produktów odznaczających się najwyższą jakością? W takim wypadku nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko zajrzyj na stronę internetową firmy Satland Prototype. To właśnie my proponujemy między innymi montaż THT, nazywany inaczej przewlekanym, a także SMD, inaczej powierzchniowy. Wszystkie elementy wykonywane są w nowoczesnej hali produkcyjnej przy wykorzystaniu zaawansowanej technologicznie infrastruktury. Dzięki temu każde zamówienie może być wykonane bardzo szybko. Zapraszamy!

Montaż THT

Farby pęczniejące do stali

Nasza firma zajmuje się sprzedażą zabezpieczeń biernych służących do ochrony termicznej stali. Takim produktem będzie farba przeciwpożarowa wydłużająca czas, w którym stal osiąga temperaturę krytyczną, dzięki czemu wydłuża czas ewakuacji. W zależności od rodzaju zastosowanego środka czas odporności ogniowej może wynosić od 15 minut nawet do 2 godzin.

Farba przeciwpożarowa

 

 

Produkcja kabli

Działalność naszego przedsiębiorstwa opiera się na wykonywaniu różnego rodzaju przewodów. Jako producent wiązek kablowych współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami zajmującymi się konstruowaniem sprzętu AGD, a także oświetlenia czy nawet billboardów reklamowych. Nasze przewody konstruowane są w taki sposób by były trwałe i bezpieczne.

Producent wiązek kablowych

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo urządzenia znanych i cenionych producentów, które na pewno nie zawiodą oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Polecamy między innymi profesjonalne aplikatory etykiet, niezbędne przy oznaczaniu różnego rodzaju towarów. Oferujemy modele sprawne, wydajne i precyzyjne w działaniu, zaprojektowane tak, by można je było łatwo obsługiwać oraz utrzymać w należytej czystości. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi parametrami technicznymi dostępnych modeli.

Aplikatory etykiet

 

 

Outsourcing informatyków oraz programistów

Proponujemy outsourcing specjalistów ds. systemów informatycznych i programowania. Oferowany wynajem pracowników IT może być krótkoterminowy lub długoterminowy i obejmuje stanowiska takie jak np. serwisant, administrator, kierownik projektu lub programista. Każdy zatrudniony w państwa firmie specjalista informatyk dostaje od nas laptop, samochód, telefon oraz odpowiednie oprogramowanie.

Wynajem pracowników IT

Detale z tworzyw sztucznych

Proponujemy detale z materiałów sztucznych o niestandardowych kształtach. Wykorzystujemy wytrzymałe tworzywo na uszczelki wysokiej jakości - np. płyty gumowe oraz silikonowe. Detale natomiast wykonujemy z materiałów takich jak, między innymi, polietylen, tekstolit, poliamid, plexi, piliwęglan oraz poliuretan.

Tworzywo na uszczelki

 

 

Zanieczyszczenia dostające się do wody

Do środowiska naturalnego, każdego dnia dostają się zanieczyszczenia. Trafiają one nie tylko do wód rzek, jezior, mórz i oceanów, gdzie zaburzają funkcjonowanie lokalnego ekosystemu, trafiają również do wody pitnej, szkodząc ludziom. Za wszystko odpowiedzialny jest mikroplastik, jego cząsteczki pochodzą z ubrań, butelek oraz innych przedmiotów.

Mikroplastik

Elementy automatyki przemysłowej

Wieloma funkcjonalnymi udogodnieniami, wśród których wymienić można chociażby opcję zarządzania pracą za pomocą systemu alarmu przeciwpożarowego, odznacza się zawór pierwszeństwa firmy Honeywell. Ten element automatyki przemysłowej pracuje w bardzo szybkim czasie, gdyż jego zamknięcie dokonuje się w ciągu kilku sekund.

Zawór pierwszeństwa honeywell

 

 

Linie przenośnikowe - Optimal System

Jako producent przenośników w ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne, niezwykle wytrzymałe i solidne przenośniki. Dostępne są one w wersjach taśmowych czy rolkowych. Za sprawą ich wykorzystania możliwe jest zapewnienie w Waszych zakładach produkcyjnych szybkich i prostych sposobów na przetransportowanie poszczególnych elementów.

producent przenośników

Obsługa informatyczna firm w Warszawie

Świadczymy kompleksowe usługi wszystkim firmom, które potrzebują sprawdzonych rozwiązań i rozwoju własnej działalności. Nasz outsourcing IT w Warszawie jest najwyższej jakości i jesteśmy w stanie zapewnić państwu najlepszą opiekę nad kwestiami informatycznymi w firmie. Administrujemy serwery, zarządzamy sprzętem, a także zajmujemy się fachowym doradztwem. Nasi specjaliści będą na każde państwa zawołanie, również w sytuacjach, kiedy zapragniecie wprowadzić nowe rozwiązania i rozwinąć swoją działalność.

Outsourcing IT

 

 

Wykorzystując kreatywność jesteśmy w stanie odkrywać ponadprzeciętność potencjału Państwa firmy. Zajmując się usługami takimi jak projektowanie i tworzenie stron www zawsze rozpoczynamy od zarysowania konceptu stanowiącego podstawę naszej dalszej działalności. Później - dopieramy konkretne formy, przedstawienie graficzne oraz animacje, by następnie móc opatrzyć je i ubrać w konkretne treści, obrazy, przedstawienia i kształty. Dzięki temu realizowany przez naszych bydgoskich ekspertów projekt wyróżnia się tym, co dla Państwa działalności jest najważniejsze. Sprawdź naszą ofertę.

Tworzenie stron internetowych Bydgoszcz