Transportery

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości przenośniki, które pozwolą na transportowanie wewnętrzne różnego rodzaju towarów w wielu branżach przemysłowych. Proponujemy transportery wałkowe, rolkowe pantograficzne, taśmowe (w tym łukowe, nieckowe i ukośne), modularne, łańcuchowe oraz szczebelkowe. Zapewniamy, że nasze produkty doskonale sprawdzą się w transporcie zarówno ładunków ciężkich, jak i lekkich. Zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółowymi danymi technicznymi. W razie pytań, służymy fachowym doradztwem.

przenośniki

Szybka naprawa klimatyzacji

Widzisz, że coś nie w porządku z twoją klimatyzacją samochodową? Nie zwlekaj tylko odwiedź nasza łódzką placówkę. Profesjonalna, doświadczona ekipa firmy Traktest szybko skontroluje jej szczelność, wymieni oleje oraz filtry, przeprowadzi odgrzybianie i dezynfekcję, a także napełni ją czynnikiem chłodniczym. Wykonujemy także szybkie naprawy bieżące. Dzięki nam znowu poczujesz w swoim aucie tylko i wyłącznie chłód, nie tracąc przy tym fortuny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

klimatyzacja samochodowa łódź

 

 

Naprawa urządzeń

Już nie musisz się zastanawiać, kto mógłby naprawić twoje urządzenie. Wystarczy, że skorzystasz z oferty firmy specjalizującej się między innymi w serwisie maszyn poligraficznych. Proponują również usługi związane z gumowaniem wałków oraz nacinaniem rowków dla najróżniejszych zakładów przemysłowych.

Maszyny poligraficzne

Marka Icemen to firma, której specjalność stanowi wentylacja i klimatyzacja w Krakowie. Oferuje ona klimatyzatory oraz systemy wentylacji z rekuperacją najnowszej generacji. Przedsiębiorstwo to zapewnia klientom profesjonalny montaż oferowanych urządzeń chłodniczych oraz ich serwis. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy.

komory chłodnicze tarnów

 

 

Usprawnienie produkcji

Wszystkie czynności planistyczne mogą być jeszcze sprawniej przeprowadzane i cechować się jeszcze większą precyzyjnością - sprawdź sam! Harmonogramowanie produkcji, które jesteśmy w stanie wesprzeć za pośrednictwem dostarczanych przez nas narzędzi, pozwoli Ci dokładnie rozplanować poszczególne etapy realizacji zleceń, jak również skupić się na ich systematycznym i płynnym przyjmowaniu. Doskonale skoordynowane działania to także gwarancja korzystnych optymalizacji kosztów eksploatacyjnych Twojego przedsiębiorstwa.

Harmonogramowanie produkcji

Zaopatrzenie dla gastronomii

Nasz firma zajmuje się profesjonalnym wyposażaniem gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości urządzeń, sprzętów oraz akcesoriów niezbędnych w każdej restauracji, barze, kawiarni oraz wszelkich innych lokalach, w których serwuje się jedzenie. Proponujemy produkty najlepszych marek, cieszące się ogromnym zaufaniem w branży. Posiadamy także szeroki wybór chemii profesjonalnej, w tym środki do czyszczenia kuchenek, posadzek, do mycia naczyń oraz wiele innych. Zapraszamy do kontaktu.

szafa chłodnicza

 

 

Przemysł maszynowy

Nowoczesna i specjalistyczna automatyka maszyn. W naszej firmie znajdziesz innowacyjne urządzenia, które bez wątpienia przyczynią się do usprawnienia funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas rozwiązania przypadną Ci do gustu i pozwolą na to, by Twoja firma funkcjonowała bez zarzutu. Najlepsza automatyka czeka na Ciebie właśnie u nas - skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji a przekonasz się, że nie mamy sobie równych w tej dziedzinie.

Automatyka maszyn

http://www.mediagold.com.pl/opakowania.html

Największe firmy produkujące kosmetyki mają swoich stały dostawców, którzy na ich zamówienie projektują, wykonują i dostarczają opakowania kosmetyczne. Stanowią one zatem bardzo ważną integracyjną część produktu, stają się w pewnym sensie czymś na kształt znaku rozpoznawczego. Nie dziwni więc, że zanim trafią na sklepowe półki, pracują nad nimi sztaby specjalistów.

Opakowania kosmetyczne

 

 

Wagi samochodowe - oferta

Nasza oferta wag samochodowych kierowana jest przede wszystkim do osób ceniących atrakcyjne warunki współpracy. Nasi klienci zaufali nam i nadal chętnie korzystają z naszych usług. Wagi samochodowe, które dostępne są w naszym asortymencie, to przede wszystkim urządzenia wysokiej jakości. Charakteryzują się one ogromną funkcjonalnością, dlatego znalazły zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach i serwisach motoryzacyjnych. Oferowane przez nas wagi samochodowe to również przemyślana konstrukcja, usprawniająca pracę z dużymi pojazdami.

Wagi samochodowe

Rozruszniki samochodowe

W asortymencie naszego sklepu motoryzacyjnego dostępne są rozmaite części samochodowe, które możecie wykorzystać w danych modelach Waszych aut. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i profesjonalne firmy transportowe, posiadające własną flotę. Możecie u na zakupić między innymi rozrusznik Bosch oraz inne modele, znanych i cenionych na rynku marek. Przygotowane przez nas zostały alternatory i akumulatory o odpowiednich parametrach technicznych, kompatybilne z Waszymi pojazdami.

Rozrusznik Bosch

 

 

Firma Kubler - enkodery optyczne i magnetyczne

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się ze znajdującą się na niej ofertą. Firma Kubler specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji specjalistycznych i bardzo precyzyjnych urządzeń, takich jak enkodery inkrementalne. W przygotowanej przez nasze przedsiębiorstwo ofercie znaleźć można wiele różnych modeli o odmiennej specyfikacji technicznej i parametrach użytkowych. Klientom proponujemy na przykład rozwiązania kompaktowe, miniaturowe i standardowe w wersji optycznej bądź magnetycznej. Służymy swoim fachowym doradztwem.

Enkodery inkrementalne

Precyzyjne cięcie

Obróbka metali to jedna ze specjalności naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość oferowanych usług zwiększa zaufanie wśród naszych klientów. Motywuje to nas do jeszcze większej pracy i rozwoju naszej firmy. Używamy najnowocześniejszego i niezawodnego sprzętu, który zapewnia bezpieczeństwo, ale przede wszystkim precyzję i dokładność wykonywania cięć. Oferujemy takie usługi jak m.in. gięcie blach czy też cięcie profili laserem. Czynności te to skomplikowany proces, jednak jego efekty mogą być zdumiewające. Służymy naszą pomocą i doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu.

Obróbka metali

 

 

Wejdź na stronę internetową naszej firmy i zamów drogą pocztową bezpłatny katalog w wersji książkowej, by poznać naszą bogatą ofertę. Wśród niej znajdziesz trzy podstawowe działy, do których należą łożyska toczne, koła pasowe, pasy klinowe oraz łańcuchy napędowe. Możesz nam zaufać, bowiem już od 16 lat nieprzerwanie zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości łożysk oraz elementów przeniesienia napędu.

Koła pasowe

Ekologia dla budynków mieszkalnych i komercyjnych

Specjalnością założonego w 2007 roku przedsiębiorstwa ECO-TECHNIKA - Piotr Dunas są nowoczesne, energooszczędne rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji mechanicznej oraz pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Świadczmy kompleksowe usługi obejmujące zarówno projektowanie, jak i montaż instalacji takich jak pompy ciepła czy systemy fotowoltaiczne oraz rekuperatory. Nasza oferta skierowana jest zarówno właścicieli domów jednorodzinnych, jak i zarządców większych obiektów handlowo-usługowych.

Pompy ciepła

 

 

Przedmioty z materiałów syntetycznych

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu produkcji elementów z materiałów syntetycznych. Oferowane przez nas wyroby z tworzyw sztucznych wykonywane są metodą wtryskową, za pomocą nowoczesnych maszyn z komputerowym sterowaniem numerycznym. Jesteśmy w stanie przygotować dla naszych klientów szeroki zakres przedmiotów według ich projektu.

Wyroby z tworzyw sztucznych

Zarządzanie systemami informatycznymi

Jesteśmy warszawską firmą działającą w branży systemów informatycznych od 2010 roku. Oferujemy między innymi profesjonalne rozwiązania IT dla firm, monitoring serwerowni oraz przeprowadzamy audyt bezpieczeństwa sieci. Zajmujemy się również tworzeniem oprogramowania z dokładnym opisem i wytłumaczeniem specyfiki ich działania.

Rozwiązania it dla firm

 

 

Usługi komputerowe w Warszawie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnej firmy informatycznej, która ceniona jest za swoją fachowość, poufność oraz podejście do klientów. Nasza specjalność to odzyskiwanie danych, a obszarem naszej działalności są różne polskie miasta, w tym Warszawa, Białystok oraz Szczecin. Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych z Państwa, którzy z powodu awarii urządzenia mobilnego, stacjonarnego lub nośnika, utracili bardzo ważne informacje oraz archiwa. Posiadamy wiedzę niezbędną do dostania się do pamięci sprzętu.

Odzyskiwanie danych z dysku Warszawa