Transportery

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości przenośniki, które pozwolą na transportowanie wewnętrzne różnego rodzaju towarów w wielu branżach przemysłowych. Proponujemy transportery wałkowe, rolkowe pantograficzne, taśmowe (w tym łukowe, nieckowe i ukośne), modularne, łańcuchowe oraz szczebelkowe. Zapewniamy, że nasze produkty doskonale sprawdzą się w transporcie zarówno ładunków ciężkich, jak i lekkich. Zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółowymi danymi technicznymi. W razie pytań, służymy fachowym doradztwem.

przenośniki

Szybka naprawa klimatyzacji

Widzisz, że coś nie w porządku z twoją klimatyzacją samochodową? Nie zwlekaj tylko odwiedź nasza łódzką placówkę. Profesjonalna, doświadczona ekipa firmy Traktest szybko skontroluje jej szczelność, wymieni oleje oraz filtry, przeprowadzi odgrzybianie i dezynfekcję, a także napełni ją czynnikiem chłodniczym. Wykonujemy także szybkie naprawy bieżące. Dzięki nam znowu poczujesz w swoim aucie tylko i wyłącznie chłód, nie tracąc przy tym fortuny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

klimatyzacja samochodowa łódź

 

 

Naprawa urządzeń

Już nie musisz się zastanawiać, kto mógłby naprawić twoje urządzenie. Wystarczy, że skorzystasz z oferty firmy specjalizującej się między innymi w serwisie maszyn poligraficznych. Proponują również usługi związane z gumowaniem wałków oraz nacinaniem rowków dla najróżniejszych zakładów przemysłowych.

Maszyny poligraficzne

Usprawnienie produkcji

Wszystkie czynności planistyczne mogą być jeszcze sprawniej przeprowadzane i cechować się jeszcze większą precyzyjnością - sprawdź sam! Harmonogramowanie produkcji, które jesteśmy w stanie wesprzeć za pośrednictwem dostarczanych przez nas narzędzi, pozwoli Ci dokładnie rozplanować poszczególne etapy realizacji zleceń, jak również skupić się na ich systematycznym i płynnym przyjmowaniu. Doskonale skoordynowane działania to także gwarancja korzystnych optymalizacji kosztów eksploatacyjnych Twojego przedsiębiorstwa.

Harmonogramowanie produkcji

 

 

Zaopatrzenie dla gastronomii

Nasz firma zajmuje się profesjonalnym wyposażaniem gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości urządzeń, sprzętów oraz akcesoriów niezbędnych w każdej restauracji, barze, kawiarni oraz wszelkich innych lokalach, w których serwuje się jedzenie. Proponujemy produkty najlepszych marek, cieszące się ogromnym zaufaniem w branży. Posiadamy także szeroki wybór chemii profesjonalnej, w tym środki do czyszczenia kuchenek, posadzek, do mycia naczyń oraz wiele innych. Zapraszamy do kontaktu.

szafa chłodnicza

Wagi samochodowe - oferta

Nasza oferta wag samochodowych kierowana jest przede wszystkim do osób ceniących atrakcyjne warunki współpracy. Nasi klienci zaufali nam i nadal chętnie korzystają z naszych usług. Wagi samochodowe, które dostępne są w naszym asortymencie, to przede wszystkim urządzenia wysokiej jakości. Charakteryzują się one ogromną funkcjonalnością, dlatego znalazły zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach i serwisach motoryzacyjnych. Oferowane przez nas wagi samochodowe to również przemyślana konstrukcja, usprawniająca pracę z dużymi pojazdami.

Wagi samochodowe

 

 

Rozruszniki samochodowe

W asortymencie naszego sklepu motoryzacyjnego dostępne są rozmaite części samochodowe, które możecie wykorzystać w danych modelach Waszych aut. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i profesjonalne firmy transportowe, posiadające własną flotę. Możecie u na zakupić między innymi rozrusznik Bosch oraz inne modele, znanych i cenionych na rynku marek. Przygotowane przez nas zostały alternatory i akumulatory o odpowiednich parametrach technicznych, kompatybilne z Waszymi pojazdami.

Rozrusznik Bosch

Wejdź na stronę internetową naszej firmy i zamów drogą pocztową bezpłatny katalog w wersji książkowej, by poznać naszą bogatą ofertę. Wśród niej znajdziesz trzy podstawowe działy, do których należą łożyska toczne, koła pasowe, pasy klinowe oraz łańcuchy napędowe. Możesz nam zaufać, bowiem już od 16 lat nieprzerwanie zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości łożysk oraz elementów przeniesienia napędu.

Koła pasowe

 

 

Przedmioty z materiałów syntetycznych

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu produkcji elementów z materiałów syntetycznych. Oferowane przez nas wyroby z tworzyw sztucznych wykonywane są metodą wtryskową, za pomocą nowoczesnych maszyn z komputerowym sterowaniem numerycznym. Jesteśmy w stanie przygotować dla naszych klientów szeroki zakres przedmiotów według ich projektu.

Wyroby z tworzyw sztucznych

Sygnalizatory

Jednym z rozwiązań, które stosują służby specjalne, aby wzmocnić swoją widoczność na drogach, jest instalacja lamp ostrzegawczych LED. Różnorodność produktów oferowanych przez firmę Strobos, daje możliwość wyboru najodpowiedniejszego oświetlenie. Nadaje się ono do montażu także w tzw. pojazdach specjalnych.

Lampy ostrzegawcze led

 

 

Elektroniczno-informatyczne systemy dla firm

Jesteśmy wiodącym w regionie sprzedawcą oprogramowania i systemów informatycznych przeznaczonych dla przedsiębiorców. Nasze urządzenia usprawniają pracę firm z branży handlowej, usługowej czy logistycznej. Nowoczesne kasy fiskalne od najbardziej uznanych w Polsce producentów kupisz u nas w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Sprzedajemy sprzęty wyposażone w kopię elektryczną, jednak na życzenie klienta możemy sprowadzić tradycyjne urządzenia dwurolkowe. W Guzik Systemy Informatyczne znajdziesz też terminale i drukarki kodów kreskowych.

Kasy fiskalne ceny

Panele fotowoltaiczne

Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób, które w oszczędny i ekologiczny sposób chcą pozyskać energię elektryczną. Przemyślane oraz innowacyjne rozwiązania pozwalają na przetwarzanie promieniowania słonecznego bezpośrednio w energię elektryczną. Dzięki temu, nasi klienci są zadowoleni z oszczędnego i prostego procesu. Wielu z nich zaufało nam i chętnie korzysta z naszych usług. Zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, jaką są panele słoneczne i skorzystania z niej.

Panele słoneczne

 

 

Automatyzacja pracy

W zaawansowanych zakładach produkcyjnych istotne jest znaczne przyspieszenie procesu transportu gotowych produktów do ostatecznego odbiorcy. Pomocna jest w tym paletyzacja, która polega na rozmieszczeniu komponentów na wybranej powierzchni drewnianej. Aby ją przyspieszyć przygotowaliśmy dedykowany program.

Paletyzacja program

Geofotometr

Wykorzystanie tego rodzaju sprzętu jest podstawą do rozpoczęcia robót budowlanych. Przyrządy geodezyjne są wykorzystywane przez specjalistów do oznaczenia punktów, a także do zbadania charakterystyki geologicznej danego gruntu. W ofercie firmy Geofotometr znajdą Państwo szeroki katalog różnego rodzaju urządzeń, których wykorzystanie gwarantuje maksymalną precyzję pracy. Polecamy między innymi nasze niwelatory do przeprowadzania precyzyjnych pomiarów, czy też wykrywacze instalacji podziemnych, oraz wiele innych urządzeń.

Przyrządy geodezyjne

 

 

Optymalizacja przetwarzania danych

Naszą specjalnością jest optymalizacja działań w zakresie obiegu dokumentów i przetwarzania informacji w przedsiębiorstwach. Wykonywana przez nas automatyzacja procesów biznesowych usprawnia działanie Państwa firm, dzięki zastosowaniu prostych i sprawdzonych aplikacji komputerowych. Nasz program sprawdza się przy akceptacji faktur i obsłudze spraw windykacyjnych.

Automatyzacja procesów