Wspaniałe jednoślady dla Pań

Uwielbiacie Panie przejażdżki jednośladem i poszukujecie profesjonalnego modelu dla swoich potrzeb? W asortymencie Thirty Three proponujemy najwyższej jakości rowery damskie, którymi w komfortowych warunkach będziecie mogły zarówno przemieszczać się po mieście, jak i w nieco bardziej wymagających, terenowych warunkach. Oprócz samych pojazdów w naszym wrocławskim sklepie znajdziecie też cały niezbędny ekwipunek, taki jak spodenki, koszulki, kaski, buty, bagażniki, plecaki, koszyki, a nawet smary.

Rowery damskie

Lord4Sport

Przedstawiamy nowoczesny rower treningowy stacjonarny w sklepie internetowym Lord4Sport. Takie urządzenie sprawdzi się rewelacyjnie w klubie komercyjnym, jak też w domowym kąciku do ćwiczeń. Możesz wykonać na nim niezłą aerobową rozgrzewkę przed następnymi ćwiczeniami, albo też cały trening. Urządzenie posiada m.in. licznik "pokonanych" kilometrów, spalonych kalorii, na bieżąco mierzy ciśnienie tętnicze, co pozwala na kontrolowanie intensywności ćwiczeń. Jeśli chcesz spalać tkankę tłuszczową, ćwicz w tempie umiarkowanym.

Rower treningowy do domu

 

 

Cennik zajęć sportowych

Myślisz, że zajęcia na basenie są drogie? Porzuć to przekonanie i zajrzyj na naszą stronę, na której dowiesz się, ile kosztuje nauka pływania. Nabywanie umiejętności zachowania się w wodzie to zasób, który na pewno zaprocentuje w przyszłości u ciebie czy twojego dziecka. Dodatkowo trening na basenie to doskonała forma wspólnego spędzania czasu, dzięki której ty i twoi bliscy będziecie zdrowsi i sprawniejsi.

ile kosztuje nauka pływania

Urządzenia do treningów

Oferujemy innowacyjne urządzenia do treningów. Nasz przyrząd do ćwiczeń całego ciała doskonale się sprawdza podczas uprawiania sportu w domu. Mowa o symulatorze wspinaczki, który jest innowacyjnym urządzeniem do treningów ogólnorozwojowych. Jeden sprzęt może pomóc Ci w zbudowaniu świetnej formy bez wychodzenia z domu.

przyrząd do ćwiczeń całego ciała

 

 

Sport po szkole

Wszyscy wiemy, że aktywność fizyczna pozwala na budowanie naturalnej odporności organizmu, a uprawiana wspólnie z zespołem rówieśników, także na budowaniu nierozerwalnych więzi. Zajęcia sportowe dla dzieci, to oferta wysunięta przez Narodowa Akademia Futbolu. Organizujemy treningi piłkarskie w drużynach z zawodnikami w podobnym wieku. Ich poziom dostosowujemy do potrzeb maluchów. Uczymy czym jest zasada fair play, szlifujemy młode talenty, przygotowując je do ekscytującej kariery w piłce nożnej. Sprawdź naszą ofertę!

Akademia Futbolu

The North Event

Tylko w naszym asortymencie znajdują się tak modne oraz oryginalne czapki z daszkiem do biegania z nadrukiem na zamówienie, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a przekonasz się, że te dodatki idealnie do Ciebie pasują. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej oficjalnej witryny internetowej!

Czapki do biegania

 

 

rękawki siatkarskie

W naszej hurtowni sprzętu sportowego można zamówić rozmaite produkty do konkretnej dyscypliny. Mamy rękawki siatkarskie, różnokolorowe frotki na nadgarstek, a także nakolanniki i piłki różnej twardości. Artykuły te pochodzą od kilku producentów. Mamy piłki typu Champion 4, V4M4000 lub V370W, a także V5M4000 i inne.

rękawki siatkarskie