Nauka na basenie

Program ćwiczeniowy jest dostosowany do stopnia zaawansowania ucznia, który decyduje się na indywidualne lekcje pływania w naszej szkole. Trenerzy dobierają zadania w taki sposób, aby początkujący oswoili się z wodą, a zaawansowani kursanci doskonalili opanowane techniki i przyswajali nowe metody (kraul, delfin, styl klasyczny).

indywidualne lekcje pływania

Wspaniałe jednoślady dla Pań

Uwielbiacie Panie przejażdżki jednośladem i poszukujecie profesjonalnego modelu dla swoich potrzeb? W asortymencie Thirty Three proponujemy najwyższej jakości rowery damskie, którymi w komfortowych warunkach będziecie mogły zarówno przemieszczać się po mieście, jak i w nieco bardziej wymagających, terenowych warunkach. Oprócz samych pojazdów w naszym wrocławskim sklepie znajdziecie też cały niezbędny ekwipunek, taki jak spodenki, koszulki, kaski, buty, bagażniki, plecaki, koszyki, a nawet smary.

Rowery damskie

 

 

doskonała forma integracji

Spływy kajakowe to wspaniała zabawa. Wiele firm oferuje właśnie podobne wyprawy jako doskonałą formę integracji i wzmacniania więzi między pracownikami firmy. Poza powyższymi względami, to doskonały sport więc jeśli macie okazję uczestniczyć w takiej formie rozrywki nie wahajcie się ani chwili! Serdecznie zapraszamy na Radomkę!

spływy kajakowe

Spływy kajakowe w Borach

Najważniejszym elementem każdej wycieczki czy wakacji są wyjątkowe i niezapomniane atrakcje. Bory Tucholskie jako czysty przyrodniczo i fascynujący region oferują ich bardzo wiele. Nasza firma pomoże zaplanować Ci wymarzony urlop. Organizujemy spływy kajakowe oraz wycieczki krajoznawcze po tym regionie.

atrakcje bory tucholskie

 

 

Suplement diety na odchudzanie

Na naszej stronie internetowej oferujemy wiele suplementów diety, które posiadają duże stężenie zawartych w nich składników. Jednym z takich suplementów jest XXL Nutrition Fat Killer, gdzie zaleca się spożywanie na początek pobierania substancji zażywanie jednej kapsułki dziennie, by ocenić jaki ma na nas efekt.

Fat Killer

RMS Bikes to sklep z częściami rowerowymi, który posiada bardzo bogatą i rozbudowaną ofertę. W naszym asortymencie znajdą Państwo szereg markowych rozwiązań, pozwalających uzyskać większą płynność w czasie jazdy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami i skorzystania z oferty.

Sklep z częściami rowerowymi