Nauka na basenie

Program ćwiczeniowy jest dostosowany do stopnia zaawansowania ucznia, który decyduje się na indywidualne lekcje pływania w naszej szkole. Trenerzy dobierają zadania w taki sposób, aby początkujący oswoili się z wodą, a zaawansowani kursanci doskonalili opanowane techniki i przyswajali nowe metody (kraul, delfin, styl klasyczny).

indywidualne lekcje pływania

Wspaniałe jednoślady dla Pań

Uwielbiacie Panie przejażdżki jednośladem i poszukujecie profesjonalnego modelu dla swoich potrzeb? W asortymencie Thirty Three proponujemy najwyższej jakości rowery damskie, którymi w komfortowych warunkach będziecie mogły zarówno przemieszczać się po mieście, jak i w nieco bardziej wymagających, terenowych warunkach. Oprócz samych pojazdów w naszym wrocławskim sklepie znajdziecie też cały niezbędny ekwipunek, taki jak spodenki, koszulki, kaski, buty, bagażniki, plecaki, koszyki, a nawet smary.

Rowery damskie

 

 

doskonała forma integracji

Spływy kajakowe to wspaniała zabawa. Wiele firm oferuje właśnie podobne wyprawy jako doskonałą formę integracji i wzmacniania więzi między pracownikami firmy. Poza powyższymi względami, to doskonały sport więc jeśli macie okazję uczestniczyć w takiej formie rozrywki nie wahajcie się ani chwili! Serdecznie zapraszamy na Radomkę!

spływy kajakowe

Spływy kajakowe w Borach

Najważniejszym elementem każdej wycieczki czy wakacji są wyjątkowe i niezapomniane atrakcje. Bory Tucholskie jako czysty przyrodniczo i fascynujący region oferują ich bardzo wiele. Nasza firma pomoże zaplanować Ci wymarzony urlop. Organizujemy spływy kajakowe oraz wycieczki krajoznawcze po tym regionie.

atrakcje bory tucholskie