Artykuły gospodarstwa domowego dla najmłodszych

Najmłodsi uczą się poprzez naśladowanie dorosłych. Właśnie dlatego doskonałą zabawkę będzie dla nich drobne agd dla dzieci. W naszym asortymencie znajduje się np. zabawkowa kuchenka mikrofalowa,maszyna do szycia, czy serwis do herbaty. Posiadamy także miniaturowe pralki, żelazka odkurzacze i wiele innych użytecznych produktów.

Drobne agd dla dzieci

prywatne przedszkole Sosnowiec

Potrzebne Ci przedszkole niepubliczne? Zależy Ci na tym, by Twoim dzieckiem opiekowali się wyłącznie godni zaufania profesjonaliści pasjonujący się codzienną pracą z dziećmi? Jeżeli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco - wejdź i poznaj naszą ofertę. Prywatne przedszkole w Sosnowcu, to miejsce od podstaw stworzone dla dzieci. To one zawsze są tu w centrum uwagi. To dla nich funkcjonujemy. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

prywatne przedszkole Sosnowiec

 

 

Sklep z odzieżą dziecięcą

Chcesz zainwestować w najlepsze artykuły dla swojego malucha? Szukasz korzystnej propozycji, która jednocześnie będzie bezpieczna dla maleństwa? W takim razie wybierz nasz sklep! Tylko tutaj znajdziesz tak szeroką gamę akcesoriów, odzieży i bucików. Szczególnie polecamy body niemowlęce, które jest praktyczne w zastosowaniu, proste w zakładaniu i ściąganiu oraz wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

Body niemowlęce

Nauka pływania dla najmłodszych

Woda to żywioł, ale też miejsce, w którym można pływać i spalać zbędne kalorie. W prowadzonym przez nas basenie w Gdańsku odbywają się liczne zajęcia dla dzieci, między innymi nauki pływania. Ćwiczenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który zdradzi nie tylko technikę pływania, ale i kwestie techniczne.

Zajęcia dla dzieci Gdańsk

 

 

Książki do nauki języków

Doskonale wiemy, że praca dydaktyka nie wcale nie jest łatwa. Dlatego przychodzimy z pomocą oferując podręczniki językowe dla nauczyciela. Znajdą Państwo pośród nich pozycje dla lektorów włoskiego, francuskiego, angielskiego, hiszpańskiego i wielu innych. Ich treść i poziom dopasowany jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Podręczniki językowe dla nauczyciela

akcesoria dla niemowląt

Spodziewasz się dziecka i chcesz zapewnić mu wszystko, co najlepsze? Jeśli szukasz odpowiedniego sklepu internetowego oferującego akcesoria dla niemowląt, to świetnie trafiłaś. W naszym asortymencie znajduje się wiele czapeczek dla najmłodszych w różnych kolorach. Możesz zaopatrzyć się u nas także w smoczki.

akcesoria dla niemowląt