Artykuły gospodarstwa domowego dla najmłodszych

Najmłodsi uczą się poprzez naśladowanie dorosłych. Właśnie dlatego doskonałą zabawkę będzie dla nich drobne agd dla dzieci. W naszym asortymencie znajduje się np. zabawkowa kuchenka mikrofalowa,maszyna do szycia, czy serwis do herbaty. Posiadamy także miniaturowe pralki, żelazka odkurzacze i wiele innych użytecznych produktów.

Drobne agd dla dzieci

Potrzebne Ci przedszkole niepubliczne? Zależy Ci na tym, by Twoim dzieckiem opiekowali się wyłącznie godni zaufania profesjonaliści pasjonujący się codzienną pracą z dziećmi? Jeżeli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco - wejdź i poznaj naszą ofertę. Prywatne przedszkole w Sosnowcu, to miejsce od podstaw stworzone dla dzieci. To one zawsze są tu w centrum uwagi. To dla nich funkcjonujemy. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

prywatne przedszkole Sosnowiec

 

 

Gry dla dzieci sklep

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje rozmaite drewniane zabawki edukacyjne. W naszym asortymencie znajdują się zarówno lalki, misie, zwierzątka, samochody, zabawki sensoryczne, układanki jak również gry plansze i kreatywne. Nauka poprzez zabawę to najlepsze rozwiązanie dla małych dzieci. Zachęcamy do sprawdzenia!

Zabawki edukacyjne

Sklep z odzieżą dziecięcą

Chcesz zainwestować w najlepsze artykuły dla swojego malucha? Szukasz korzystnej propozycji, która jednocześnie będzie bezpieczna dla maleństwa? W takim razie wybierz nasz sklep! Tylko tutaj znajdziesz tak szeroką gamę akcesoriów, odzieży i bucików. Szczególnie polecamy body niemowlęce, które jest praktyczne w zastosowaniu, proste w zakładaniu i ściąganiu oraz wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

Body niemowlęce

 

 

Nauka pływania dla najmłodszych

Woda to żywioł, ale też miejsce, w którym można pływać i spalać zbędne kalorie. W prowadzonym przez nas basenie w Gdańsku odbywają się liczne zajęcia dla dzieci, między innymi nauki pływania. Ćwiczenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który zdradzi nie tylko technikę pływania, ale i kwestie techniczne.

Zajęcia dla dzieci Gdańsk