Urodziny dla Twojej pociechy - Bricks 4 Kidz

Ten wielki dzień zbliża się wielkimi krokami? Skorzystaj z pomocy Bricks 4 Kidz. Zorganizujemy przyjęcie urodzinowe dla dziecka oraz sprawimy, że będzie się doskonale bawiło ze swoimi rówieśnikami. Możesz liczyć na wsparcie naszych wesołych i doświadczonych animatorów, którzy wyczarują dla najmłodszych masę niespodzianek.

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Dom dla seniora

Przestrzenny, dostosowany do osób niepełnosprawnych obiekt - jeśli prywatne domy opieki to coś, czego poszukują Państwo dla swoich bliskich, nasza oferta będzie interesująca. Nasza placówka mieści się w okolicach Warszawy. Pensjonariusze mogą liczyć na wygodne, wyposażone w telewizory pokoje i całodobową opiekę.

Prywatne domy opieki Warszawa i okolice

 

 

Artykuły gospodarstwa domowego dla najmłodszych

Najmłodsi uczą się poprzez naśladowanie dorosłych. Właśnie dlatego doskonałą zabawkę będzie dla nich drobne agd dla dzieci. W naszym asortymencie znajduje się np. zabawkowa kuchenka mikrofalowa,maszyna do szycia, czy serwis do herbaty. Posiadamy także miniaturowe pralki, żelazka odkurzacze i wiele innych użytecznych produktów.

Drobne agd dla dzieci

Doświadczona, profesjonalna Szkoła Języka Angielskiego zaprasza na angielski w Warszawie. Przejrzysty i atrakcyjny cennik kursów to nasz atut. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów w oparciu o autorski program i metody, bazujące przede wszystkim na konwersacji. Uczestnikiem naszych zajęć może zostać każdy chętny do nauki młody człowiek w wieku od 7 lat.

Szkoła języka angielskiego cennik Warszawa

 

 

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz artykuły, które przypadną do gustu każdemu maluchowi. Polecamy między innymi markowe zabawki dla chłopców znanych i cenionych producentów. Wśród nich dostępne są samochody oraz inne pojazdy, klocki, szeroki wybór gier i wiele innych. Zachęcamy do złożenia zamówienia.

Zabawki dla chłopców

Bogata oferta rowerków dla najmłodszych

Proponujemy jednoślady biegowe oraz trójkołowe, które dostarczą naszym maluchom wiele radości i frajdy. W ofercie znajdują się między innymi takie rowerki dla dzieci, który w miarę wzrostu naszej pociechy można dowolnie konfigurować i dopasowywać. Wybrane modele są wyposażone np. w miękkie, rozpinane oparcie, amortyzowany przód oraz regulowany daszek.

Rowerki dla dzieci