prywatne przedszkole Sosnowiec

Potrzebne Ci przedszkole niepubliczne? Zależy Ci na tym, by Twoim dzieckiem opiekowali się wyłącznie godni zaufania profesjonaliści pasjonujący się codzienną pracą z dziećmi? Jeżeli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco - wejdź i poznaj naszą ofertę. Prywatne przedszkole w Sosnowcu, to miejsce od podstaw stworzone dla dzieci. To one zawsze są tu w centrum uwagi. To dla nich funkcjonujemy. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

prywatne przedszkole Sosnowiec

Nauka pływania dla najmłodszych

Woda to żywioł, ale też miejsce, w którym można pływać i spalać zbędne kalorie. W prowadzonym przez nas basenie w Gdańsku odbywają się liczne zajęcia dla dzieci, między innymi nauki pływania. Ćwiczenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który zdradzi nie tylko technikę pływania, ale i kwestie techniczne.

Zajęcia dla dzieci Gdańsk

 

 

Książki do nauki języków

Doskonale wiemy, że praca dydaktyka nie wcale nie jest łatwa. Dlatego przychodzimy z pomocą oferując podręczniki językowe dla nauczyciela. Znajdą Państwo pośród nich pozycje dla lektorów włoskiego, francuskiego, angielskiego, hiszpańskiego i wielu innych. Ich treść i poziom dopasowany jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Podręczniki językowe dla nauczyciela

akcesoria dla niemowląt

Spodziewasz się dziecka i chcesz zapewnić mu wszystko, co najlepsze? Jeśli szukasz odpowiedniego sklepu internetowego oferującego akcesoria dla niemowląt, to świetnie trafiłaś. W naszym asortymencie znajduje się wiele czapeczek dla najmłodszych w różnych kolorach. Możesz zaopatrzyć się u nas także w smoczki.

Akcesoria dla niemowląt