Urodziny dla Twojej pociechy - Bricks 4 Kidz

Ten wielki dzień zbliża się wielkimi krokami? Skorzystaj z pomocy Bricks 4 Kidz. Zorganizujemy przyjęcie urodzinowe dla dziecka oraz sprawimy, że będzie się doskonale bawiło ze swoimi rówieśnikami. Możesz liczyć na wsparcie naszych wesołych i doświadczonych animatorów, którzy wyczarują dla najmłodszych masę niespodzianek.

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Artykuły gospodarstwa domowego dla najmłodszych

Najmłodsi uczą się poprzez naśladowanie dorosłych. Właśnie dlatego doskonałą zabawkę będzie dla nich drobne agd dla dzieci. W naszym asortymencie znajduje się np. zabawkowa kuchenka mikrofalowa,maszyna do szycia, czy serwis do herbaty. Posiadamy także miniaturowe pralki, żelazka odkurzacze i wiele innych użytecznych produktów.

Drobne agd dla dzieci

 

 

Doświadczona, profesjonalna Szkoła Języka Angielskiego zaprasza na angielski w Warszawie. Przejrzysty i atrakcyjny cennik kursów to nasz atut. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów w oparciu o autorski program i metody, bazujące przede wszystkim na konwersacji. Uczestnikiem naszych zajęć może zostać każdy chętny do nauki młody człowiek w wieku od 7 lat.

Szkoła języka angielskiego cennik Warszawa

Produkty dziecięce

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów dla kobiet w ciąży i świeżych mam, np. pidżamy ciążowe i koszule przystosowane do karmienia piersią. Sprzedajemy też akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki stymulujące rozwój intelektualny, ubranka, książeczki, artykuły do pielęgnacji maluszka, smoczki.

Akcesoria dla dzieci

 

 

Maluszki w pierwszych dniach życia są bardzo wyczulone na bodźce zewnętrzne. Ich nadmiar może powodować u dzieci złość. W takim przypadku sprawdzi się kokon niemowlęcy. Metoda ta polega na zapewnieniu maluszkowi warunków, jakie miał w łonie matki. Dysponujemy wieloma rozmiarami i wzorami gniazdek. Do ich wykonania używane są różne tkaniny, takie jak bawełna, len czy velvet.

Kokon niemowlęcy