Nocleg na Pradze

Stolica często jest kojarzona jako miejsce, w którym ciężko o nocleg w dobrej lokalizacji oraz przystępnej cenie. Prezentowany przez nas hostel, usytuowany na warszawskiej Pradze, przełamuje ten stereotyp. Tanio, blisko i wygodnie to cechy, które określają opisywane miejsce. Ceny zaczynają się już od 50 zł za nocleg. Dysponujemy czterdziestoma miejscami noclegowymi, aneksem kuchennym oraz przechowalnią bagażu (szafki na kłódkę). Poznaj szczegóły i wybierz jedyną słuszną opcję turystyczną w tej okolicy!

Hostel Warszawa tanio

Markizy i przedsionki

Chcesz powiększyć przestrzeń użytkową wokół swojego schronienia? Polecamy zadaszenie namiotu w różnych formach, które można znaleźć w naszym sklepie. Są to rozkładane markizy lub większe konstrukcje, które pozwalają trzymać sprzęt turystyczny w bezpiecznym, suchym miejscu albo komfortowo przygotowywać biwakowe posiłki.

Zadaszenie namiotu

 

 

Poznaj historię polskich wojsk

Poprowadzimy lekcje muzealne dla szkół podstawowych, w czasie których dzieci na pewno nie będą się nudziły. Do młodszych osób wychodzimy ze specjalną ofertą oświatową. Pokażemy eksponaty z pól bitewnych, gdzie przelana została polska krew. Gromadzimy zabytki od średniowiecza, aż po II wojnę światową i współczesność.

Lekcje muzealne dla szkół podstawowych

Luksusowe jurty

Jurta to tradycyjne, przenośne mieszkanie, które od wieków jest używane przez plemiona stepowe w Azji Środkowej. Składa się z ruchomej konstrukcji drewnianej lub metalowej, pokrytej wełną i skórą zwierzęcą. Wewnątrz jurty znajduje się palenisko, którego dym wydostaje się przez specjalne otwory w górze. Ta forma mieszkalna jest niezwykle praktyczna i elastyczna, umożliwiając przenoszenie się wraz z wędrującymi plemionami. W jurcie można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do codziennego życia - miejsce do spania, gotowania, jedzenia i odpoczynku. Dziś jurty często są wykorzystywane jako atrakcje turystyczne, gdzie można doświadczyć tajemniczego stylu życia plemion stepowych.

Jurta