Soiska handlowe i targowe

Firma Expo-Group specjalizuje się w projektowaniu i budowie stoik targowych. Wykorzystujemy do tego zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysokiej klasy materiały, tworząc z nich oryginalne, przyciągające wzrok systemy. Jeżeli więc chcesz zadbać o to, by Twoja oferta była doskonale widoczna, nasza propozycja jest przeznaczona właśnie do Ciebie. Zrobimy wszystko, byś był zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu, a efekty tej współpracy były dla Ciebie satysfakcjonujące. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

projektowanie stoisk targowych

Usługi profesjonalnej drukarni

Spraw, by wszyscy potencjalni klienci i kontrahenci dowiedzieli się o twoim istnieniu. Proponujemy ci usługi profesjonalnej drukarni, która specjalnie dla ciebie stworzy ogromny baner wielkoformatowy, gazetkę reklamową, w której zamieścisz wszelkie niezbędne informację, ulotkę o zbliżających się promocjach czy też wizytówkę, którą z dumą będziesz rozdawał na spotkaniach biznesowych. Dysponujemy zaawansowanymi technicznie drukarkami oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników, dzięki czemu dajemy gwarancję szybkości i jakości drukowania.

Gazetki reklamowe

 

 

Granica drogi i chodnika

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom granit jest coraz częściej wykorzystywany w budownictwie konwencjonalnym i indywidualnym. To właśnie z tego kamienia naturalnego są w głównej mierze wykonane krawężniki drogowe oferowane przez Bud-Net. Jesteśmy ich czołowym producentem w skali kraju, a z naszych wyrobów skorzystało wiele firm, instytucji publicznych i klientów indywidualnych. Gwarantujemy, że jakość naszych produktów jest dużo wyższa od tych oferowanych w sieciowych marketach budowlanych, przy zachowaniu podobnej ceny.

krawężniki drogowe

Materiały promocyjne Warszawa

Szukasz opakowań na materiały promocyjne lub reklamowe, które będą nie tylko estetyczne ale także ekologiczne? W takim razie zapraszamy Cię na stronę internetową naszej firmy. Naszą specjalnością jest produkcja takich akcesoriów jak torby papierowe z nadrukiem. Sam wybierz co chcesz umieścić na naszym produkcie, a także zdecyduj jaki ma być jego wymiar, kolor oraz rodzaj uchwytu. Ponadto tworzymy również praktyczne rozwiązania bawełniane, które dzięki swej trwałości nadają się do wielokrotnego użytku. Zachęcamy do współpracy.

Torby papierowe

 

 

Reklamy z Hopson

Podstawą działań marketingowych firmy są ulotki reklamowe, które pozwalają na szybkie rozpowszechnienie informacji o ofercie i zapamiętanie nazwy danej firmy. Nasza firma Hopson s.c. zajmuje się wydrukiem tego typu materiałów promocyjnych zarówno w wersji klasycznej, jak i składanej. Wykonujemy wersje kolorowe, na papierze wysokiej jakości, który zapewnia trwałość danego materiału. Wykorzystujemy nowoczesne maszyny i technikę, dzięki czemu możemy uzyskać produkty spełniające wszelkie oczekiwania.

oklejanie samochodów poznań