hopson.pl

Podstawą działań marketingowych firmy są ulotki reklamowe, które pozwalają na szybkie rozpowszechnienie informacji o ofercie i zapamiętanie nazwy danej firmy. Nasza firma Hopson s.c. zajmuje się wydrukiem tego typu materiałów promocyjnych zarówno w wersji klasycznej, jak i składanej. Wykonujemy wersje kolorowe, na papierze wysokiej jakości, który zapewnia trwałość danego materiału. Wykorzystujemy nowoczesne maszyny i technikę, dzięki czemu możemy uzyskać produkty spełniające wszelkie oczekiwania.

Oklejanie samochodów Poznań

Jesteśmy nowoczesną firmą i producentem stale poszukującym nowych rozwiązań. Doskonale obrazuje to asortyment LEDTechnology. Dzięki niemu zyskują Państwo okazję do wykorzystania potencjału technologii diodowej. Przygotowywane przez nas wyświetlacze LED, jak i ekrany diodowe, doskonale sprawdzają się w przestrzeni społecznej. Urządzenia te można bez najmniejszego problemu dostosować do indywidualnych wymagań - zaprogramować zgodnie z oczekiwaniami. Są to także rozwiązania całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Wyświetlacze led

 

 

Stojaki reklamowe

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Eldrut, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą profesjonalnych elementów do wykorzystania w wielu branżach przetwórczych, handlowych, reklamowych. Proponujemy Państwu doskonałe wyroby z drutu, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie prezentowane w naszym katalogu ekspozytory wykonane są ze starannie dobranych materiałów, które zapewniają trwałość oraz odporność na intensywne użytkowanie w trudnych warunkach.

Producent ekspozytorów

Akcesoria do pakowania

W związku z coraz większym zainteresowaniem wzmożoną dbałością o środowisko, wiele sieci spożywczych zdecydowało się na wprowadzenie ekologicznych rozwiązań, np. produkcję wieloużytkowych foliówek. Produkowane przez nas torby reklamowe, papierowe z nadrukiem są doskonałym nośnikiem loga Twojej firmy.

Torby reklamowe papierowe z nadrukiem

 

 

Kampania przy pomocy czwartej władzy

Każde przedsiębiorstwo musi podejmować działania marketingowe, by klient dowiedział się lub pamiętał o ich istnieniu. Dom mediowy zajmuje się organizacją skutecznych kampanii reklamowych w środkach masowego przekazu. Wieloletnie doświadczenie, autorskie narzędzia oraz know-how dają gwarancję, że kampania przyniesie oczekiwane efekty.

dom mediowy

Długopisy grawerowane z logo

Firma, aby była bardziej rozpoznawana potrzebuje dobrej reklamy. Możliwości jest wiele, ale najważniejsze jest odpowiednie dojście do potencjalnego klienta. Telewizja, radio, Internet, wszystkie nośniki spełniają swoją rolę, lecz są też sposoby, dzięki którym można poprzez promocję zaistnieć w codziennym życiu klienta. Długopisy grawerowane są jednym z takich sposobów.

Długopisy grawerowane