Wyświetlacze led

Jesteśmy nowoczesną firmą i producentem stale poszukującym nowych rozwiązań. Doskonale obrazuje to asortyment LEDTechnology. Dzięki niemu zyskują Państwo okazję do wykorzystania potencjału technologii diodowej. Przygotowywane przez nas wyświetlacze LED, jak i ekrany diodowe, doskonale sprawdzają się w przestrzeni społecznej. Urządzenia te można bez najmniejszego problemu dostosować do indywidualnych wymagań - zaprogramować zgodnie z oczekiwaniami. Są to także rozwiązania całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Wyświetlacze led

Stojaki reklamowe

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Eldrut, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą profesjonalnych elementów do wykorzystania w wielu branżach przetwórczych, handlowych, reklamowych. Proponujemy Państwu doskonałe wyroby z drutu, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie prezentowane w naszym katalogu ekspozytory wykonane są ze starannie dobranych materiałów, które zapewniają trwałość oraz odporność na intensywne użytkowanie w trudnych warunkach.

Producent ekspozytorów

 

 

Akcesoria do pakowania

W związku z coraz większym zainteresowaniem wzmożoną dbałością o środowisko, wiele sieci spożywczych zdecydowało się na wprowadzenie ekologicznych rozwiązań, np. produkcję wieloużytkowych foliówek. Produkowane przez nas torby reklamowe, papierowe z nadrukiem są doskonałym nośnikiem loga Twojej firmy.

Torby reklamowe papierowe z nadrukiem

Długopisy grawerowane z logo

Firma, aby była bardziej rozpoznawana potrzebuje dobrej reklamy. Możliwości jest wiele, ale najważniejsze jest odpowiednie dojście do potencjalnego klienta. Telewizja, radio, Internet, wszystkie nośniki spełniają swoją rolę, lecz są też sposoby, dzięki którym można poprzez promocję zaistnieć w codziennym życiu klienta. Długopisy grawerowane są jednym z takich sposobów.

Długopisy grawerowane

 

 

Systemy wystawiennicze

Nowoczesne systemy wystawiennicze to forma ułatwiająca Państwu organizację miejsca na wystawach czy targach różnego typu, gdzie macie Państwo szansę zaprezentować swoją firmę, produkty czy świadczone usługi. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dobiorą Państwu odpowiednie systemy wystawiennicze wyposażone w oświetlenie do eksponowania produktów. Systemy wystawiennicze oferowane przez naszą firmę pomogą Państwu na zwiększenie efektywności podczas targów i przykucie uwagi klientów.

systemy wystawiennicze