Soiska handlowe i targowe

Firma Expo-Group specjalizuje się w projektowaniu i budowie stoik targowych. Wykorzystujemy do tego zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysokiej klasy materiały, tworząc z nich oryginalne, przyciągające wzrok systemy. Jeżeli więc chcesz zadbać o to, by Twoja oferta była doskonale widoczna, nasza propozycja jest przeznaczona właśnie do Ciebie. Zrobimy wszystko, byś był zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu, a efekty tej współpracy były dla Ciebie satysfakcjonujące. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

projektowanie stoisk targowych

Granica drogi i chodnika

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom granit jest coraz częściej wykorzystywany w budownictwie konwencjonalnym i indywidualnym. To właśnie z tego kamienia naturalnego są w głównej mierze wykonane krawężniki drogowe oferowane przez Bud-Net. Jesteśmy ich czołowym producentem w skali kraju, a z naszych wyrobów skorzystało wiele firm, instytucji publicznych i klientów indywidualnych. Gwarantujemy, że jakość naszych produktów jest dużo wyższa od tych oferowanych w sieciowych marketach budowlanych, przy zachowaniu podobnej ceny.

krawężniki drogowe

 

 

Reklamy z Hopson

Podstawą działań marketingowych firmy są ulotki reklamowe, które pozwalają na szybkie rozpowszechnienie informacji o ofercie i zapamiętanie nazwy danej firmy. Nasza firma Hopson s.c. zajmuje się wydrukiem tego typu materiałów promocyjnych zarówno w wersji klasycznej, jak i składanej. Wykonujemy wersje kolorowe, na papierze wysokiej jakości, który zapewnia trwałość danego materiału. Wykorzystujemy nowoczesne maszyny i technikę, dzięki czemu możemy uzyskać produkty spełniające wszelkie oczekiwania.

oklejanie samochodów poznań

Bezpieczne koperty depozytowe - Plast-farb

Nie chcesz żeby ktoś miał wgląd w zawartość Twojej przesyłki? A może boisz się, że ktoś może ingerować w jej zawartość? Proponujemy mocne i bezpieczne koperty depozytowe, które charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Zastosowane przy produkcji technologie gwarantują, że każda próba otwarcia naszych kopert depozytowych zostawi wyraźne ślady, co gwarantuje ci poufność Twojej przesyłki. Jesteś zainteresowany? Zobacz naszą pełną ofertę, która dostępna jest na www.plast-farb.pl.

Koperty depozytowe

 

 

Nasza działalność skierowana jest przede wszystkim do firm, które szukają nowoczesnych rozwiązań marketingowych. Nasza firma to producent smyczy reklamowych, który umożliwia przedsiębiorcom biznesowym stworzenie gadżetów, na których znajdzie się logo lub dowolnie wybrany tekst lub grafika, co z pewnością przykuje uwagę potencjalnych Klientów.

Producent smyczy

Jesteśmy nowoczesną firmą i producentem stale poszukującym nowych rozwiązań. Doskonale obrazuje to asortyment LEDTechnology. Dzięki niemu zyskują Państwo okazję do wykorzystania potencjału technologii diodowej. Przygotowywane przez nas wyświetlacze LED, jak i ekrany diodowe, doskonale sprawdzają się w przestrzeni społecznej. Urządzenia te można bez najmniejszego problemu dostosować do indywidualnych wymagań - zaprogramować zgodnie z oczekiwaniami. Są to także rozwiązania całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Wyświetlacze led