Soiska handlowe i targowe

Firma Expo-Group specjalizuje się w projektowaniu i budowie stoik targowych. Wykorzystujemy do tego zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysokiej klasy materiały, tworząc z nich oryginalne, przyciągające wzrok systemy. Jeżeli więc chcesz zadbać o to, by Twoja oferta była doskonale widoczna, nasza propozycja jest przeznaczona właśnie do Ciebie. Zrobimy wszystko, byś był zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu, a efekty tej współpracy były dla Ciebie satysfakcjonujące. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

projektowanie stoisk targowych

hopson.pl

Podstawą działań marketingowych firmy są ulotki reklamowe, które pozwalają na szybkie rozpowszechnienie informacji o ofercie i zapamiętanie nazwy danej firmy. Nasza firma Hopson s.c. zajmuje się wydrukiem tego typu materiałów promocyjnych zarówno w wersji klasycznej, jak i składanej. Wykonujemy wersje kolorowe, na papierze wysokiej jakości, który zapewnia trwałość danego materiału. Wykorzystujemy nowoczesne maszyny i technikę, dzięki czemu możemy uzyskać produkty spełniające wszelkie oczekiwania.

Oklejanie samochodów Poznań

 

 

Jesteśmy nowoczesną firmą i producentem stale poszukującym nowych rozwiązań. Doskonale obrazuje to asortyment LEDTechnology. Dzięki niemu zyskują Państwo okazję do wykorzystania potencjału technologii diodowej. Przygotowywane przez nas wyświetlacze LED, jak i ekrany diodowe, doskonale sprawdzają się w przestrzeni społecznej. Urządzenia te można bez najmniejszego problemu dostosować do indywidualnych wymagań - zaprogramować zgodnie z oczekiwaniami. Są to także rozwiązania całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Wyświetlacze led

Drukowanie ulotek i wizytówek

Jesteśmy agencją reklamową, która zajmuje się m.in. tworzeniem liter podświetlanych, szyldów reklamowych czy banerów. Ponadto, w ofercie naszego inowrocławskiego biura, jest druk offsetowy etykiet, ulotek, broszur, zaproszeń, gazet i wielu innych. Jest to jedna z najczęstszych metod, która charakteryzuje się dużą liczbą materiałów, na które można przenosić obrazy.

druk offsetowy etykiet Inowrocław