Wyświetlacze led

Jesteśmy nowoczesną firmą i producentem stale poszukującym nowych rozwiązań. Doskonale obrazuje to asortyment LEDTechnology. Dzięki niemu zyskują Państwo okazję do wykorzystania potencjału technologii diodowej. Przygotowywane przez nas wyświetlacze LED, jak i ekrany diodowe, doskonale sprawdzają się w przestrzeni społecznej. Urządzenia te można bez najmniejszego problemu dostosować do indywidualnych wymagań - zaprogramować zgodnie z oczekiwaniami. Są to także rozwiązania całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Wyświetlacze led

Stojaki reklamowe

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Eldrut, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą profesjonalnych elementów do wykorzystania w wielu branżach przetwórczych, handlowych, reklamowych. Proponujemy Państwu doskonałe wyroby z drutu, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie prezentowane w naszym katalogu ekspozytory wykonane są ze starannie dobranych materiałów, które zapewniają trwałość oraz odporność na intensywne użytkowanie w trudnych warunkach.

Producent ekspozytorów

 

 

Akcesoria do pakowania

W związku z coraz większym zainteresowaniem wzmożoną dbałością o środowisko, wiele sieci spożywczych zdecydowało się na wprowadzenie ekologicznych rozwiązań, np. produkcję wieloużytkowych foliówek. Produkowane przez nas torby reklamowe, papierowe z nadrukiem są doskonałym nośnikiem loga Twojej firmy.

Torby reklamowe papierowe z nadrukiem

Systemy wystawiennicze

Nowoczesne systemy wystawiennicze to forma ułatwiająca Państwu organizację miejsca na wystawach czy targach różnego typu, gdzie macie Państwo szansę zaprezentować swoją firmę, produkty czy świadczone usługi. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dobiorą Państwu odpowiednie systemy wystawiennicze wyposażone w oświetlenie do eksponowania produktów. Systemy wystawiennicze oferowane przez naszą firmę pomogą Państwu na zwiększenie efektywności podczas targów i przykucie uwagi klientów.

systemy wystawiennicze

 

 

Druk pocztówek

Chcecie Państwo zaopatrzyć się w wysokiej jakości materiały, takie jak ulotki, wizytówki czy foldery? W zakresie działalności umożliwiamy Wam hurtowe zamówienie na określoną ilość tego typu produktów marketingowych. Nasza drukarnia za priorytet stawia sobie terminowość i wysoką jakość wszelkich udostępnianych Wam elementów papierowych. Tym samym możecie by spokojni, że z pewnością świetnie sprawdza się one w swym promocyjnym charakterze. Znajdziecie u nas usługi związane z drukowaniem pocztówek czy kalendarzy.

Drukowanie pocztówek