Soiska handlowe i targowe

Firma Expo-Group specjalizuje się w projektowaniu i budowie stoik targowych. Wykorzystujemy do tego zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysokiej klasy materiały, tworząc z nich oryginalne, przyciągające wzrok systemy. Jeżeli więc chcesz zadbać o to, by Twoja oferta była doskonale widoczna, nasza propozycja jest przeznaczona właśnie do Ciebie. Zrobimy wszystko, byś był zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu, a efekty tej współpracy były dla Ciebie satysfakcjonujące. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

projektowanie stoisk targowych

oklejanie samochodów poznań

Podstawą działań marketingowych firmy są ulotki reklamowe, które pozwalają na szybkie rozpowszechnienie informacji o ofercie i zapamiętanie nazwy danej firmy. Nasza firma Hopson s.c. zajmuje się wydrukiem tego typu materiałów promocyjnych zarówno w wersji klasycznej, jak i składanej. Wykonujemy wersje kolorowe, na papierze wysokiej jakości, który zapewnia trwałość danego materiału. Wykorzystujemy nowoczesne maszyny i technikę, dzięki czemu możemy uzyskać produkty spełniające wszelkie oczekiwania.

http://www.hopson.pl/

 

 

Nasza działalność skierowana jest przede wszystkim do firm, które szukają nowoczesnych rozwiązań marketingowych. Nasza firma to producent smyczy reklamowych, który umożliwia przedsiębiorcom biznesowym stworzenie gadżetów, na których znajdzie się logo lub dowolnie wybrany tekst lub grafika, co z pewnością przykuje uwagę potencjalnych Klientów.

Producent smyczy

Jesteśmy nowoczesną firmą i producentem stale poszukującym nowych rozwiązań. Doskonale obrazuje to asortyment LEDTechnology. Dzięki niemu zyskują Państwo okazję do wykorzystania potencjału technologii diodowej. Przygotowywane przez nas wyświetlacze LED, jak i ekrany diodowe, doskonale sprawdzają się w przestrzeni społecznej. Urządzenia te można bez najmniejszego problemu dostosować do indywidualnych wymagań - zaprogramować zgodnie z oczekiwaniami. Są to także rozwiązania całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Wyświetlacze led

 

 

Drukowanie ulotek i wizytówek

Jesteśmy agencją reklamową, która zajmuje się m.in. tworzeniem liter podświetlanych, szyldów reklamowych czy banerów. Ponadto, w ofercie naszego inowrocławskiego biura, jest druk offsetowy etykiet, ulotek, broszur, zaproszeń, gazet i wielu innych. Jest to jedna z najczęstszych metod, która charakteryzuje się dużą liczbą materiałów, na które można przenosić obrazy.

druk offsetowy etykiet Inowrocław

Reklama na gadżetach

Obecnie przy promowaniu działalności liczy się interesująca reklama, która dotrze do odbiorców w każdej sytuacji. Gadżety firmowe, które produkujemy w Częstochowie, umożliwiają reklamowanie się na takich akcesoriach jak na przykład zapałki, notatniki i segregatory. Dzięki temu nasze logo będzie obecne w świadomości klienta, nawet podczas zapalania świec przy kolacji.

Gadżety firmowe Częstochowa