DJ z duzym doświadczeniem

Jaki jest najlepszy DJ na wesele? Doświadczony i obeznany w branży! Taki właśnie jestem ja. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie jako organizator oprawy muzycznej na weselach oraz innych imprezach. Posiadamy bogaty repertuar, który stale wzbogacam o nowe, interesujące utwory oraz hity. Dzięki temu jestem w stanie dostosować rodzaj muzyki do okoliczności oraz preferencji klientów. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z moją ofertą, jak też do kontaktowania się w przypadku pytań czy wątpliwości.

DJ na wesele

Wspaniale przygotowane warsztaty muzyczne

Prowadzone przez nas warsztaty dla dzieci są wspaniałą propozycją rozwoju. Muzyczne hobby, to hobby, które uczy i motywuje do działania. Pozwala nie tylko wypełnić czas wolny, ale również odkrywać siebie na nowo w naszej poznańskiej szkole. Zachęcamy więc do przyjrzenia się przygotowanym programom zajęć.

Warsztaty dla dzieci Poznań

 

 

http://photomat.pl/

Korzystając z naszej oferty będziecie mieli możliwość zapewnienia sobie naprawdę doskonałej rozrywki w trakcie każdej imprezy! Co to jest fotobudka? To urządzenie z wbudowanym aparatem cyfrowym i drukarką, które zapewni Wam prawdziwy fun i sprawi, że będziecie mieli zapewnioną doskonałą pamiątkę w postaci zdjęć!

Fotobudka